Sayfa 591/803 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon
Arama sonucu : 6420 madde; 4,721 - 4,728 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. Önümüzdeki dönemde Milli Savunma sanayimizi geliştirmek hevesimizin ve motivasyonumuzun bayağı yüksek olacağını düşünüyorum..
    Gerek Milli Muharip uçak
    Gerek bizim İnsansız hava kuvvetleri perspektifimiz gibi konuların, bizi de ilgilendiren, bir takım ihtiyaçlar ortaya çıkartabileceğini düşünüyorum..

Taarruz insansız hava aracımızın peşinden, kurageldiğimiz 6. nesil insansız muharip avcı hayalimizin de gerçekleşme yoluna gireceğine inanıyorum..
    Ve yine kuvvetle inanıyorum ki, Türkiye bu ve benzeri projelerde özellikle Azerbaycan'la ortak savunma projeleri üretecektir..
    Nedeni Basit:
    PETKİM / STAR/ SOCAR TÜRKİYE, Yunanistan'ın silahlandırdığı Sakız ve Midilli adalarının tam karşısındaki ALİAĞA'da konumlu..
    Bunun daha TANAP'ı var..Ermenistan TOVUZ sorunu var..
    Böyle bakınca savunmada ileri seviye işbirliği nerdeyse bir kader
    Diğer yandan önemli güç projeksiyonu üretebilecek savunma sanayi ürünleri aynı zamanda bir ihracat alanı ..

Ve bence bu konular;
    Bir ara bir rüzgar yarattığını hatırladığım, Helikopter Pal'i üretimi haberinin ötesinde ufuklar açabilir..
    Belki de açmıştır da biz sonradan öğreneceğizya da ben sonradan öğreneceğim (ola ki aramızda bilenler vardır)

O değil de tusaş kartal projesi gökbey iha taarruz sesten hızlı jet
    .. Kompozit bunların alt yüklenicisi kordsa

Aynı tusaş Airbus ın çok modelinde yüklenici ama burda kordsa var mı bilmiyorum çoğu iş modeli kompozit destekli ama tusaş taşeron mu yaptırıyor kordsa ya bilinmez bu tip soruları kaydedip tekrar sorular soracağım..
    Bişeyler yaklaşıyor hissediyorum..
     Alıntı Originally Posted by flamenco72 Yazıyı Oku
    Önümüzdeki dönemde Milli Savunma sanayimizi geliştirmek hevesimizin ve motivasyonumuzun bayağı yüksek olacağını düşünüyorum..
    Gerek Milli Muharip uçak
    Gerek bizim İnsansız hava kuvvetleri perspektifimiz gibi konuların, bizi de ilgilendiren, bir takım ihtiyaçlar ortaya çıkartabileceğini düşünüyorum..

Taarruz insansız hava aracımızın peşinden, kurageldiğimiz 6. nesil insansız muharip avcı hayalimizin de gerçekleşme yoluna gireceğine inanıyorum..
    Ve yine kuvvetle inanıyorum ki, Türkiye bu ve benzeri projelerde özellikle Azerbaycan'la ortak savunma projeleri üretecektir..
    Nedeni Basit:
    PETKİM / STAR/ SOCAR TÜRKİYE, Yunanistan'ın silahlandırdığı Sakız ve Midilli adalarının tam karşısındaki ALİAĞA'da konumlu..
    Diğer yandan önemli güç projeksiyonu üretebilecek savunma sanayi ürünleri aynı zamanda bir ihracat alanı ..

Ve bence bu konular;
    Bir ara bir rüzgar yarattığını hatırladığım, Helikopter Pal'i üretimi haberinin ötesinde ufuklar açabilir..
    Belki de açmıştır da biz sonradan öğreneceğizya da ben sonradan öğreneceğim (ola ki aramızda bilenler vardır)
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by flamenco72 Yazıyı Oku
    Önümüzdeki dönemde Milli Savunma sanayimizi geliştirmek hevesimizin ve motivasyonumuzun bayağı yüksek olacağını düşünüyorum..
    Gerek Milli Muharip uçak

Nedeni Basit:

Ve bence bu konular;
    Bir adet helikopter palin 200 bin usd, küçümsememek lazım

4. Amacı ney bu kağıdın?

5.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Amacı ney bu kağıdın?
    Adamın birinin babası ölmüş,millet toplanmış cenaze kalkacak , oğlan ortalıkta yok ,aramışlar en son evde iş başında bulmuşlar,demişler baban ölmüş sen burda ne yapıyor demişler,oda demişki ben açıdan ne yaptığımı biliyormuyum. Bizim kağıtta açıdan ne yaptığını bilmiyor.

6. bir şeyler olacak gibi y.t.değildir

7. 11.61 in üzerinde kalamadı kapanış önce 11.61 daha sonra 12 üzerinde olursa önümüz açılır diye düşünüyorum.

Redmi 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by eos Yazıyı Oku
    11.61 in üzerinde kalamadı kapanış önce 11.61 daha sonra 12 üzerinde olursa önümüz açılır diye düşünüyorum.

Redmi 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    oralarıda geçtik daha önce yine gömdüler.
    bu hisse uzun vade, ilerde 30-40 lara bedava diyecekler ama ne zaman.

Sayfa 591/803 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •