Sayfa 596/804 İlkİlk ... 96496546586594595596597598606646696 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 4,761 - 4,768 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

Ciroda kompozit ne kadar yer alıyor arkadaşlar yada bu beklentimiz konusunda üretim anlamında neler yapılıyor. Hiç araştıran oldu mu acaba

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

%13 den %18 e çıktı hedef 50 50 kompozit ve diğer esas faaliyet alanı ürünleri..
    Kapasite sorunu yok sadece havacılık talebi malum sebeplerle azalarak artmış diyebiliriz.
    Asıl konu acaba otomotiv sektöründe satışlar hızlanır mı çünkü hedef pazar ev yani elektrikli araçlar orda muamma var anlaşmalı otocuların ismini vermiyorlar tahminim 4 civarı şirket var
    Son bilançoda faaliyet raporu kompozit hakkında ayrıntılı bilgiler verecektir.

Performans araçlarda kompozit vazgeçilmez ama seri üretim binek ev lerde kullanımı net değil şasi de kullanım artarsa talep patlar, zaten araç içi çok noktada yıllardır kullanılıyor..

Kilit nokta saşi ve gövde de kullanılarak ağırlığını azaltıp batarya süresini uzatmak.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Beni burada bulmuşsunuz sevgili Cok

Olacak iş mi.. Burada katma değer var, kompozit var. Ama üretim düştü pandemiye bağlı olarak. Olsun, astronomik rakamlarda dolar seven ve isteyen devlet politikası sağolsun, ciromuzu tl bazlı toparlayacağız. Pandemi hafiflesin.. İşler daha bir değişecek.
    KORDS,yı elden çıkarsa bu fiatları hayatında görmez :bu hissede tek sorun SABANCI...? sattım desin hisse 100 tl ..izledigim bir hisse fakat çok baskılanıyor..?
    yine zırdelice konuştum: Y.T.D bol şanlsar
    SASA,yı sattılar alanlar ne yatırımlar yapıyorlar : sabancı elinde iken sürünüyordu hisse..
    ZIR-DELİ Y.T.D

galiba bir brisa kazandırıyor sabancılarda

5.  Alıntı Originally Posted by mf2hd Yazıyı Oku
    galiba bir brisa kazandırıyor sabancılarda
    Aksigortasi, enerjisasi da iyidir Sabancimizin. Eur bazli bakarsaniz grafige brisa hic de oyle iyi getirmemis orta-uzun vadede son yillarda. Kordsa, USD grafikte 1.30-2.30 arasi sallaniyor 7-8 yildir.

6. TOGG'un yerlilikte TAYSAD üyeleri içerisinden 25 firma ile işbirliği içerisinde oldukları basına yansımış ve küresel şirketlerle 10 gizlilik anlaşması imzalanmıştır. Tedarikçilerin EKİM ayında açıklanması beklenmektedir. TAYSAD üyeleri üzerinden BIST'de yer alan OLASI mühendislik tedarikçileri ;

TUĞÇELİK, BRSAN, BRİSA, DEMİSAŞ, EGE ENDÜSTRİ, FEDERAL MOGUL, JANTSA, LOGO YAZILIM, KORDSA, PARSAN, SAFKAR, ŞİŞE CAM, VESTEL

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    KORDS,yı elden çıkarsa bu fiatları hayatında görmez :bu hissede tek sorun SABANCI...? sattım desin hisse 100 tl ..izledigim bir hisse fakat çok baskılanıyor..?
    yine zırdelice konuştum: Y.T.D bol şanlsar
    SASA,yı sattılar alanlar ne yatırımlar yapıyorlar : sabancı elinde iken sürünüyordu hisse..
    Her zaman söylediğim gibi, özellikle TR'deki iki grup; Sabancı ve Doğan.. Bunların sanayi ile işi olmamalı. Öncedendi onlar. Bunların yapmaları gereken bütün sanayilerden çıkmak, üretimden çıkmak (çıkıyorlar ama çok yavaş çıkıyorlar), eğitim-tarih-seminer gibi konulara yoğunlaşmak. İşte müze, kitap, sergi; bu tür şeyler. Paraları da var, takılsınlar ortada.

Sanayi olunca olmuyor. Dilerim bir gün Kordsa'yı satarlar. Zaten bunlara büyük gelir Kordsa. Olmaz.

Baskılanıyorsa, onun da bir sebebi olabilir.
    ...

8. öhö öhö....

Sayfa 596/804 İlkİlk ... 96496546586594595596597598606646696 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •