Sayfa 599/804 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649699 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 4,785 - 4,792 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by faze Yazıyı Oku
    Uzuncular kazanır kısacılar ütülür borsa kanunu

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Pandemi den beri tersi oldu yeni giren kumarbazlar kazandı adam cahil hisse 5 kat olsa da sarmıtor. Bu işler tersine dönünce çıkmayan kumarbaz batacak ama biz de kazanamıyoruz uzun vade olmama rağmen eskiden mrshl kutpı sayas falan bekledim uzun vade yıllarca çıkmadılar pandemi ds sağlam hisseye girerim dedik öbür halka açıklığı az hisseler 10 katı yaptı

2. Her şeyin zamanı gelir adamlar koskocaman bankaları tüpraşı aselsanı sürebiliyor bunlar biraz ketun ama beklemek sabır işi zor zanaat. Varsın kumarda 100 kazanacağıma sağlam 20 kazanayım

İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

3.  Alıntı Originally Posted by faze Yazıyı Oku
    Her şeyin zamanı gelir adamlar koskocaman bankaları tüpraşı aselsanı sürebiliyor bunlar biraz ketun ama beklemek sabır işi zor zanaat. Varsın kumarda 100 kazanacağıma sağlam 20 kazanayım

Yüzde 20 vermektense alacaklar gibi duruyor ********ler endeks bir haftadır süper rallide 7 gündür Yapı Kredi robotu düşürüyor şirket müdahale etmiyor

4.  Alıntı Originally Posted by obstinate Yazıyı Oku
    Yüzde 20 vermektense alacaklar gibi duruyor ********ler endeks bir haftadır süper rallide 7 gündür Yapı Kredi robotu düşürüyor şirket müdahale etmiyor
    baskı varsa iyidir,beklenti var demektir.....ben geçen hafta vakıfta aynısını yaşadım,kağıdı inatla 4.01-4.02 ye kadar sattılar ama bu hafta ne oldu,vakıfbank 4.38....3 günde......

5. Düşsün kardeşim o da kötü değil maliyet düşürürüm pd si bu seviyede sağlam kaç şirket var kompozit işi şu corona biterse çok stratejik bir iş ben şirketi beğendim bu seviyeler altında alıcıyım... Tahtacı bilir

İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

6. Bankalar ve bir kaç gyo dışında bu değerlerde başka kaç tane şirket var ki?Arkanıza yaslanın ve keyfini çıkarın......

Tkfen var ))

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Tekfen yarı gyo sayılır
     Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Tkfen var ))

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 599/804 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649699 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •