Sayfa 607/804 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657707 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 4,849 - 4,856 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. 10 altına ben de alıcıyım... Düşerse alırım çıkarsa satarım kural bu... Çok basit

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

2. Herkes sövüyor ama doğru kuruma değil..

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Benim kordsa dan yana şüphem yok. İçinde bulunulan bu ortamda süper kahramanlık yapmasını falan da beklemiyorum.. Hisse fiyatı düşer çıkar kısa vadede stres yapıp sağlıktan olmanın anlamı yok. Yıllardır bu düzen böyle sabrı olan kazanır. Düşerse alırız karı görünce satarız. Alamazsak elimizdekilerin hedef fiyatına kadar üstüne yatarız..

VOG-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tavsiye vermek haddime değildir, yazdıklarım sadece beni bağlar..
    'Başkasının çıkardığı yerden inemezsin, düşersin!'

4. Kompozit isindeki en buyuk rakiplerinden birisi olan Amerikan sirketi Hexcel de bugun 6-7% asagida ve Subata gore %55 civari asagida. Kordsa pratikte sadece Istanbulda halka acilmis bir yabanci sirket o yuzden hem TL olarak konusmak hem de TR ozelindeki gelismelere gore degerlendirmek yanlis bence. Tabi piyasa da bunu bircok sefer atlayip TR konjonkturune sokabiliyor ve firsat taniyor. Ama gorulen o ki bugun o gunlerden degildi.

5. Enayilik bende bilanço kötü bekleniyor. Sat gitsin haftasonu beklentilere göre bilanço iyi gelecek hisselerseb sayfa oluşturdum.
    Froto yatas ttrak arclk. Sabah açılışta geçmeye niyetlehdşm froto vazgeçtim

6. Kardeş benim zararım yok mu sanıyorsun... Fakat bu hisse uzun vadeli bir hisse ve geleceğin sektörlerinden biri olan kompozit işine girmiş durumda. Küresel riskler bittiğinde işlerin yoluna gireceğini ve şirketin büyüyeceğini düşünerek yatırım yapıyorum... Yoksa neden sevinelim bizde isteriz dandik firmalar gibi hergün tavan yapmasını.
     Alıntı Originally Posted by obstinate Yazıyı Oku
    Kefen paranız olsun bizim zararımız varken hissenin düşmesine sevinip aşağıdan mal toplarım diyen herkese
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

7. bugün 10 kuruş çıkar,yarın 50 kuruş iner.....istikrarlı bir yükseliş yok son zamanlarda...
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı içerisinde değerlendirilemez yatırım tavsiyesi içermez yatırım tavsiye niteliği taşımadığından Yatırımcı profilinize uymayabilir. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

8. O kadar güven kaybına uğramışki 10-12 kuruş karı gören satıyor,alttan geri alıyor.

Sayfa 607/804 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657707 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •