Sayfa 614/804 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664714 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 4,905 - 4,912 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

Haklısınız. Su donemde bile iyi durdu. 12 aylık düşük ve yükseği bile dar band.
    İki yılı bir yıl yapalım. Ortada buluşalım
    Güzel günler geçirmemiz dilegiyle ortak
     Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Benim temennim o, 2 yıl daha bekletsin böyle. Zaten piyasası da bozuk. Pandemi 1-2 yıl daha devam. E bunu da tutsunlar burada

Bizim derdimiz, çorbamız kaynasın. Çorbayı içmekte gözümüz yok. Hafif kokusu gelse yeter bize kış günü. İki kış, üç kış daha görürüm ben böyle.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by mf2hd Yazıyı Oku
    Haklısınız. Su donemde bile iyi durdu. 12 aylık düşük ve yükseği bile dar band.
    İki yılı bir yıl yapalım. Ortada buluşalım
    Güzel günler geçirmemiz dilegiyle ortak

Tamam 1 yıl da yeterli benim için, ortada anlaşalım.

Ama korkarım o kadar tutmaya niyetleri yok. Eğer en kötünün geride kalacağını biliyorlarsa (bu ortamda bile 100 milyona yakın karımız var 3 çeyrek içinde), daha fazla mal kaptırmamak için 15 üzerine atmayı da deneyebilirler kısa-orta vadede. Kimsenin beklemediği bir hareket. Zaten toplayayım diyor, belli bir periyotta 5-10 bin lot topluyor diyelim, ama onun en az iki katını kaptırıyor.

İki yolu var, ya daha da sıkacak ve benim de istediğim bu... Ya da 15 altı mal kaptırdığını, kaptırmaya devam edeceğini anlayıp yukarı sürecek.
    ...

Nasa nın en uzak mesafeye göndereceği orion kapsülüne kompozit malzeme sağlıyacak kords...
    Prestij zaman gelir ödüllendirilir

Ah birde şu elektrikli araçlara kompozit malzeme işi artsa satış yaptığımız otocular açıklansa.. Asıl devrim orda ama işler yavaş yürüyor
    Mühendislerle görüşüyorum kompozit üretim bandına geçmek çok maliyetli diyorlar ama ev ler yeni teknoloji olduğu için uyum daha yüksek olabilir..

örneğin Mercedes ağır vasıtada kompozit kullanmak istediği halde eski üretim bantlarını değiştirmek çok külfeti geliyor olsa da yavaş yavaş dönüşüm başlamış..

Kompozit de büyüme için en az 2 çeyrek geçer bu arada izliyoruz bakalım ne kadar hızlı büyüyecek..
    Allah mahçup etmesin inşallah bizi bir an önce yükselsin hedefimize

yılbaşından bu yana alan satanlar

8. A1 bir şeyler yapıyor takoz gibi

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

Sayfa 614/804 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664714 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •