Sayfa 625/804 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 4,993 - 5,000 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

Aksa kordsa korelasyonunda aksa 20 yılda 2 defa toplamda 2 yıl daha iyi performans göstermiş bu 3. Oluyor..

kordsa geri kalan dönmede hep daha iyi olmuş aksa dan..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu sefer 13 üstü kapanacak inşallah

3.  Alıntı Originally Posted by obstinate Yazıyı Oku
    Bu sefer 13 üstü kapanacak inşallah
    2 günüdür 12,40 ve altından güzelce aldı, buralardan veriyor muhtemelen kısa günün karı akmasa da damlıyor işte diyebiliriz bence.
    Not: Tabiki temennim dediğiniz gibi olması...

4. Dediklerinizde haklısınız Jonathan nick li arkadaşım ama hisseye sadece f/k olarak bakıyorsunuz pd/dd de sürekli düşüyor borcunu ödedikçe. Şirket bu kadar borca rağmen kendini çevirebiliyor o yüzden de özsermaye karlılığı yüksek olarak görüyorum ben. bu sene abd deki şirketlerden kaynaklanan borcun 32 milyon dolarını ödemiş 215 milyon dolar borcu kalmış o tarafta ama gel gör ki TL bazında borcu artmış. O da maalesef TL nin değer kaybetmesinden kaynaklanıyor

5. Bu yıl sağlamcılar çok kötü gol yedik. Şuçumuz iyi şirkete yatırım yapmak. Bana faydası olmadıktan ya da mezarda olduktan geri tüküreyim öyle işe.. Stres bu borsa. Pişmanlık.

6. Bu kadar mezarcının olduğu hisse gider mi. Mezarda para kazanma hesabı yapan Özde spek elemanları amaç çok uzun vade verip milleti bıktırıp sattırmak

7. Sanki garanti gibi tavan yaptı ondan çok düştü 2 gündür bankaya geçmedik buradaki mezarcı tayfası gitmedikçe ekmek yok anlaşılan

8.  Alıntı Originally Posted by obstinate Yazıyı Oku
    Bu kadar mezarcının olduğu hisse gider mi. Mezarda para kazanma hesabı yapan Özde spek elemanları amaç çok uzun vade verip milleti bıktırıp sattırmak
    Mezarcı tanımı doğru. Ama spekle olan kısmı doğru değil. Ben zaten spek'in götürmesini istemiyorum. Ben hızlıcı değilim. Siz eğer 2-3 günlüğüne geldiyseniz, yanlış yer burası.

Bazı inanırlarım, yaptıkları alımların ömür boyu kalması gerektiği konusunda bana tam olarak hak veriyorlar. Bazıları, "biz de yaşayacağız, ömür boyu çok uzun bir vade" diyorlar. Artık buradayız. Fiyat önemli değil.
    ...

Sayfa 625/804 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •