Sayfa 655/804 İlkİlk ... 155555605645653654655656657665705755 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 5,233 - 5,240 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. Benim bu şirketteki durumumu bir tek poem ve sevgili human anlar, onların hatırına bu şarkıyı atfediyorum.. saygılar buradan her ikisine de...

2.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    https://youtu.be/nSNMcotrXAY
    Burayada yapistirayim bir 45 lik sevenlere gelsin.. işte bu bizim hikayemiz... Sevgilerle.... ��
    25 olursa art arda 25 kere dinlerim

3.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    https://youtu.be/nSNMcotrXAY
    Burayada yapistirayim bir 45 lik sevenlere gelsin.. işte bu bizim hikayemiz... Sevgilerle.... 😇
    Hocam bu şarkı yanlız 45 lik şarkı yanlış anlisilma olmasın çok rica edicem.. sayfa 31 de neler çektiğimizin başlangıcıdır, tartışmalarda oldu ama kendi adıma güzel arkadaslar kazandım.. ve güzide bir şirket daha.. kordsa.. ytd.

4. Plak üzerinde yazıyor diye dedim, bugün dinlediğim bir şarkı olması sebebiyle, aman ha yatırım tavsiyesi olmasın. Yıl 2017 ağustosu ve iki yılım o tarihlerde dolmaya başlamış. Grafikten de anlaşılacağı üzere neler çekilmiş öyle böyle değil.
    Ama işte o çekilen sıkıntılarin mutluluğunu paylaşmak istedim o kadar.. saygılar sayfa da paylaşım yapan ve emeği geçen herkese tekrardan..
    Ben 20 25 bilmem bazı hisselerim var satmaya kıyamadım ve sadece aldığım. Rakamlar beni ilgilendirmiyor bile.. yatırım tavsiyesi değildir..

5. 25'ten satarım demiyorum ben de .25 olursa sizin hatırınıza 25 defa dinlerim diyorum.

mahçup etmez diye bekliyorum ,satıp ne alacağız ki bu şişkin piyasada?

6.  Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    25'ten satarım demiyorum ben de .25 olursa sizin hatırınıza 25 defa dinlerim diyorum.

mahçup etmez diye bekliyorum ,satıp ne alacağız ki bu şişkin piyasada?
    Enigma hc satıp ne alacağızi hiç düşünmemek adına 5-6 çeşit portföy yapılması daha iyi daha eski hissem soda ne onda ne de bunda 1 lot satmadım. Bundan sonra birkaç tane daha ilave ettim, fiyat durumlarına göre düzenli ilaveler yaptım hep üzerine, bu pandemide bulunmaz fırsatlar sundu hepsinde.. ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    10 yıllık %35 büyüme ile bir tablo hazırladım paylaşmıyorum yanlış anlaşılır göreceğiz
    Allah mahçup etmesin inşallah bizi bir an önce yükselsin hedefimize

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam günlükçü değil yatırımcı olarak çalışmanızı merak ettim. Bana özelden atmanız mümkün müdür acaba?

8.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Enigma hc satıp ne alacağızi hiç düşünmemek adına 5-6 çeşit portföy yapılması daha iyi daha eski hissem soda ne onda ne de bunda 1 lot satmadım. Bundan sonra birkaç tane daha ilave ettim, fiyat durumlarına göre düzenli ilaveler yaptım hep üzerine, bu pandemide bulunmaz fırsatlar sundu hepsinde.. ytd.
    Yeri geliyor 3 u çıkarken 2 su dusuyor ya da sadece 2 si portföyü sırtlıyor o yıl içinde! Yani fiyat bu yüzden önemli olmayabiliyor eğer birikim yapiyorsaniz! Hatta hisse fiyatı dusdugunde herkes üzülürken ne yalan soyliyim çok kez sevindiğimi bile söyleyebilirim... Elektrikli araç suanki hikaye değil, ya da uçaklar, ya da yatlar, ya da buzdolaplarinin kompozite dönüşümü, sayfaları geçmişten ileri okursanız elektrikli araçların ivmelenme yılı öncesini bile paylasmisim ki o ivmelenmeye başlayacak tarihte bile değiliz henüz sadece yakınız... Benim icin en güzeli bunu öncesinde ongorebilmek oldu. Yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 655/804 İlkİlk ... 155555605645653654655656657665705755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •