Sayfa 660/804 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710760 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 5,273 - 5,280 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. 7.18 mil toplam işlem içinde 713 bin pozitif yönde günü kapattık

2.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    7.18 mil toplam işlem içinde 713 bin pozitif yönde günü kapattık
    Maşallah.. Çok güzel.. 10-15 gün öncesine kadar sadece adını duyduğum kords sen guzelmissin ya

IN2010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

3. Anladım horhoti hocam psdtc u yeterince değerlendiremedik bunu değerlendirelim bari ben 7 8 aydır bu hissedeyim ama seni görünce bir güven geldi bana da
    Benim de uzun vade kağıdım bu bakalım uzun vadede neler göreceğiz 👍

4. https://twitter.com/TuncSatiroglu/st...461817344?s=20

Bu yorumlar hakkında ne düşünüyorsunuz , uZun vade için biriktirmeye başlamıştım kordsu , tunç beyin yorumlarına katılıyor musunuz acaba sat düşükten al yapıp mı devam etmeliyim yoksa çok da anlamlı deil mi yaptığı yorum?

5.  Alıntı Originally Posted by Monsieur Vincent Yazıyı Oku
    https://twitter.com/TuncSatiroglu/st...461817344?s=20

Bu yorumlar hakkında ne düşünüyorsunuz , uZun vade için biriktirmeye başlamıştım kordsu , tunç beyin yorumlarına katılıyor musunuz acaba sat düşükten al yapıp mı devam etmeliyim yoksa çok da anlamlı deil mi yaptığı yorum?
    Benim şahsi fikrim, şirketi arastirdiysaniz, uzunda yolunun olduğunu düşünüyorsanız günlük düşünmeyin. Arsa almis gibi davranın.
    Üstten satıp alttan almayacağını düşünün. Örnek 23 den sattınız 25 oldu. 25 den almazsınız en azından 23 u beklim dersiniz. 30 40 olunca ya kaçıyor alayım dersiniz bu sefer duser. Cok zordur günlük sat al uzun vadeli hissede.

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

6.  Alıntı Originally Posted by Monsieur Vincent Yazıyı Oku
    https://twitter.com/TuncSatiroglu/st...461817344?s=20

Oyun teorileri gereği bir yükselişten söz ediyorsak geleneksel yaklaşımların ürettiği sonuçlardan farklı düzeyler oluşabilir..Şu halde; ek olarak şirketin olası hamlelerinin neler olabileceğine dair bir yaklaşıma da ihtiyaç olsa gerek..

Not; Birkaç yatırım kurumunun müşteri temsilcilerine kanaatlerini sordum..Görüşme yaptığım müşteri temsilcilerinin neden yükseldiğine dair düşünceleri ve/veya bilgileri bizim siz yatırımcı dostlarımızla burada hep beraberce yaptığımız paylaşımların ilerisinde değil..
    Belki bana denk gelenler öyledir bilemem
    Buna rağmen "40-50 olacak sanırım" diyenleri de var..Bu aslında trajikomik bir durum...
    (ciddiye almayınız birşey bilerek söylemiyorlar )
    Görüşmelerimde Hem "Vay lannn!.. bunu bilmiyordum" hem de "vayy mantıklı" dedirtecek yeni birşey duymadım..
    Şu halde; kendi kararlarımız kendi çizeceğimiz perspektife göre şekillendirmeliyiz kanımca
    Son düzenleme : flamenco72; 26-01-2021 saat: 14:57.

7. yorumlarınız için teşekkürler açıkcası yatırım konularında yeniyim 3-4 aylık maceram sonucunda uzun vade yatırımı daha mantıklı geldi ve kords da yatırımları ve potansiyeli ile beni heyecanlandırdı , teknik konuları çok bilmediğim için burda sormak istedim , tunç beyin yorumları sağlıklıysa ve ciddi bir düşüş potansiyeli varsa satıp düşük maliyetten alayım dedim. Alonewolf hocam verdiğiniz örnekte de haklısınız hektsta yaşadım buna benzer bir şey 23ken sattım alttan tekrar toplarım diye 29a kadar arkasından baktım 27lerde tekrar alabildim

düzenleme (yanlışlıkla yatırım konuşlarında iyiyim yazmışım yeniyim olarak düzelttim :D )
    Son düzenleme : Monsieur Vincent; 26-01-2021 saat: 15:34.

8.  Alıntı Originally Posted by Monsieur Vincent Yazıyı Oku
    yorumlarınız için teşekkürler açıkcası yatırım konularında iyiyim 3-4 aylık maceram sonucunda uzun vade yatırımı daha mantıklı geldi ve kords da yatırımları ve potansiyeli ile beni heyecanlandırdı , teknik konuları çok bilmediğim için burda sormak istedim , tunç beyin yorumları sağlıklıysa ve ciddi bir düşüş potansiyeli varsa satıp düşük maliyetten alayım dedim. Alonewolf hocam verdiğiniz örnekte de haklısınız hektsta yaşadım buna benzer bir şey 23ken sattım alttan tekrar toplarım diye 29a kadar arkasından baktım 27lerde tekrar alabildim
    Bizim yolumuz ebedidir. Düştü, çıktı yok. Bizim kısa vademiz aylardan değil, 3-5 yıldan başlar. Onlarca yıla uzanır. O nedenle, Tunç Bey şöyle demiş, o rasyolarda zirveler olmuş, çok şişmiş; bunlar mesele değil. Tunç Bey'in varoluş nasip ederse torunu olsun, o torun büyüsün, evlensin, çocuğu olsun; biz hala burada olacağız.

Bize vız gelir rasyolar, anlık şişmeler, bugünler yarınlar. En az 20 yıl.
    ...

Sayfa 660/804 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710760 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •