Sayfa 699/804 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749799 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 5,585 - 5,592 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. buralar sessiz kalmış en sevdiğim :D
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

2. Bugün saat 11:00 de genel kurul başladı. Umarım güzel haberler vardır. Şirketin en büyük problemi hissesinin reklamını yapamaması bence. Bu çok önemli örneğin sasa, adamlar ne yaparlarsa hemen kapta ve diğer yerlerde bunu çok güzel anlatıyolar.
    Bizim şirket hergün yeni bir ürün tanıtımı yapıyor ama bunu kapta değil twitterde paylaşıyor.
    Evvelsi gün faaliyet raporu açıklandı ama kapta yayınlanmadı inanılacak gibi değil peki nerde yayınlandı twitterda.
    Halka açık bir firmanın faaliyet raporlarını kapta nasıl açıklanmaz?
    Veya yeni bir ürünün yatırımı anlaşmaları nasıl kapta olmaz?
    Herhalde müşteri ilişkileri twitter fenomeni olmaya çalışıyor.
    Bu kadar iyi bir firmanın daha iyi pazarlanması lazım yatırımcısına.
    Sonuçta borsadaki değer firmanın değeri ne kadar artarsa firmanın değeri de artar.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Gokhannic Yazıyı Oku
    Bugün saat 11:00 de genel kurul başladı. Umarım güzel haberler vardır. Şirketin en büyük problemi hissesinin reklamını yapamaması bence. Bu çok önemli örneğin sasa, adamlar ne yaparlarsa hemen kapta ve diğer yerlerde bunu çok güzel anlatıyolar.
    Bizim şirket hergün yeni bir ürün tanıtımı yapıyor ama bunu kapta değil twitterde paylaşıyor.
    Evvelsi gün faaliyet raporu açıklandı ama kapta yayınlanmadı inanılacak gibi değil peki nerde yayınlandı twitterda.
    Halka açık bir firmanın faaliyet raporlarını kapta nasıl açıklanmaz?
    Veya yeni bir ürünün yatırımı anlaşmaları nasıl kapta olmaz?
    Herhalde müşteri ilişkileri twitter fenomeni olmaya çalışıyor.
    Bu kadar iyi bir firmanın daha iyi pazarlanması lazım yatırımcısına.
    Sonuçta borsadaki değer firmanın değeri ne kadar artarsa firmanın değeri de artar.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Klasik sabancının berbat şirket yönetiminden kaynaklı.
    Şu şirket koçta olsa şuanki fiyatının temiz 8-10 katı olurdu, yada sasanın sahibinde olsa fiyat hesaplayamazdık.
    Sabancılar anca köşklerde miras yesinler.
    Bu şirketin grafiğinde ben çok güzel birşey gördüm ve dün alıma geldim inşallah sabancılar şu işin içine etmezlerde ekmeğini tertemiz yeriz.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Kordsa ya haksızlık ediliyor abd de 4 fabrika almış bugün almaya kalksa %50 döviz bazında artmıştır min... abd de şti lerin fiyatlamaları ortada geleceğin hammaddesini üretiyor kompozit uzayın en uzak noktasına ürünü gidiyor havacılık sektörü ana dalı buna rağmen performansı ortada...
    7 ay önce 10 tl di fiyatı şimdi 30 dan 23 e düştü diye moral bozukluğu ile şirkete küsülmemeli...

Şirket hali hazırda belki onlarca görüşme yürütüyor kompozit ev işbirliği için inşallah tez zamanda iyi haberleri gelir..

Üzmeyin canınızı Allah ın izniyle mahçup olmayacağız geleceğin sektörünü yakaladık diyeceğiz..
    Hürmetler bol kazançlar..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Kordsa ya haksızlık ediliyor abd de 4 fabrika almış bugün almaya kalksa %50 döviz bazında artmıştır min... abd de şti lerin fiyatlamaları ortada geleceğin hammaddesini üretiyor kompozit uzayın en uzak noktasına ürünü gidiyor havacılık sektörü ana dalı buna rağmen performansı ortada...
    7 ay önce 10 tl di fiyatı şimdi 30 dan 23 e düştü diye moral bozukluğu ile şirkete küsülmemeli...

Şirket hali hazırda belki onlarca görüşme yürütüyor kompozit ev işbirliği için inşallah tez zamanda iyi haberleri gelir..

Üzmeyin canınızı Allah ın izniyle mahçup olmayacağız geleceğin sektörünü yakaladık diyeceğiz..
    Hürmetler bol kazançlar..

Sayın sertol, zaten aynı fikirdeyiz. Şirketin inanılmaz geleceği parlak. Bu yönetim bunu pazarlayamıyor anlatmak istediğim. Koskoca firma gelişmeleri twiterdan yayınlıyor.
    Reklamı, yatırımları, gelecek planları hiçbir şey açıklanmıyor.
    Daha iyi pazarlansa bu hisse uçar gider ama yönetim çok pasif bu konularda.
    Örnek olarak sasa’yı vermiştim adamlar dolaptan su içse kap atıyor. Yatırımcısının yanında.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Şirket o kadar çok demeç veriyor ki en son dünya gazetesine çıktı mesela dergilere çıkıyorlar .
    Mesela burda yazmıştım eşarj ve temsa ile batarya işine girdikleri orda yazıyor ama kap a bildirecek boyuta gelmedi henüz anlaşmalar o boyuta geldiğinde zaten her gün kap ta orda burda zafer naraları başlar ama fiyatı da ona göre olur ...
    Allah mahçup etmesin inşallah bizi bir an önce yükselsin hedefimize
     Alıntı Originally Posted by Gokhannic Yazıyı Oku
    Sayın sertol, zaten aynı fikirdeyiz. Şirketin inanılmaz geleceği parlak. Bu yönetim bunu pazarlayamıyor anlatmak istediğim. Koskoca firma gelişmeleri twiterdan yayınlıyor.
    Reklamı, yatırımları, gelecek planları hiçbir şey açıklanmıyor.
    Daha iyi pazarlansa bu hisse uçar gider ama yönetim çok pasif bu konularda.
    Örnek olarak sasa’yı vermiştim adamlar dolaptan su içse kap atıyor. Yatırımcısının yanında.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Kordsayı vereceksin erdemoğluna 1 yıla kalmaz 40-50 milyarlık şirket haline getirir bu firmayı. Adamların zamanında cücük kadar paraya sattığı sasanın değeri şuan sabancının 2 katı oldu.
    Bu şirket sabancıların elinde çöp ediliyor da ne yazık ki yapacak birşey yok koç çalışır erdemoğlu deli gibi yatırım yapar sabancılarda anca yalıda foto çektirsin instada paylaşsın adamların derdi miras yemek başka bir halt değil.

Şu kordsayı keşke satsalar ahhh ahh bunun gibi 10 kordsa olurda nerdeeee.

Adamlar teknosayı bile dilek sabancı teknosa zarar yazdığı dönemde elinde ne kadar hisse varsa ya 3-6 tl aralığından boşalttı piyasaya, hani bu kadar vizyonsuz insanlar olabilirmi bu kadar kendi şirketine güven duymayan garipler yeminle sakıp ağa dan sonra ali sabancı dışında daha bir tane taş üstüne taş koymuşlarmı memlekette.

Sasayı da bedavaya sattılar erdemoğluna ..
    Biz izin vermeyiz bedelini ödemeyen alamaz kords yı

Sayfa 699/804 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749799 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •