Sayfa 710/804 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720760 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 5,673 - 5,680 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. *FOREKS ANKETİ-KORDS 2021 YILI 1.ÇEYREK NET DÖNEM KARININ 131,9 MİLYON TL OLMASI BEKLENİYOR(2020 1Ç 59,0 MİLYON TL)
    Fena degil demek isler umarim hisse fiyatina pozitif etkisi gorulur.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kompozit sektörü çok hızlı ilerliyor umarım çok yakında yeni iş birliği haberleri düşer..
    Allah mahçup etmesin inşallah bizi

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Kompozit sektörü çok hızlı ilerliyor umarım çok yakında yeni iş birliği haberleri düşer..
    Allah mahçup etmesin inşallah bizi

Ne gibi olumlu haberler var kompozit ile ilgili acaba?

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Uluslararası composite dergileri var netde ordan sürekli elektrikli uçak savunma sanayi batarya ev hafifletme Bev teknolojileri...nasa spacex i zaten biliyoruz... kompozite artarak devam eden ilgiyi görebilirsiniz..

5. Hayırlı olsun Net kar 132.024.140

6. 2021'in ilk çeyreğinde 132 milyon net kâr açıklamış. Ziraat 138 milyon, Gedik 126 milyon kâr beklerken, konsensus 132 milyon yönündeydi. Yani tam beklentiler dahilinde gelmiş diyebiliriz.
    Geniş resimde ise, rakamlarını hem çeyreklik hem de yıllık bazda arttırmış. Geçen senenin tamamında 152 milyon kâr varken, bu sene sadece ilk çeyrek 132 milyon kâr yazması güzel. Böylelikle f/k'sı 29.20'den 19.76'ya indi ve biraz daha makul bir seviyeye geldi. Eğer bu performansını sürdürebilirse kağıt daha iyi yerlere gelebilir. Geçen sene ikinci çeyrek sadece 15 milyon kâr vardı. Ben yine de Sabancı kağıdı olmasından mütevellit temkinli tutumumu sürdürüyorum.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by çulsuzBorsacı Yazıyı Oku
    2021'in ilk çeyreğinde 132 milyon net kâr açıklamış. Ziraat 138 milyon, Gedik 126 milyon kâr beklerken, konsensus 132 milyon yönündeydi. Yani tam beklentiler dahilinde gelmiş diyebiliriz.
    Geniş resimde ise, rakamlarını hem çeyreklik hem de yıllık bazda arttırmış. Geçen senenin tamamında 152 milyon kâr varken, bu sene sadece ilk çeyrek 132 milyon kâr yazması güzel. Böylelikle f/k'sı 29.20'den 19.76'ya indi ve biraz daha makul bir seviyeye geldi. Eğer bu performansını sürdürebilirse kağıt daha iyi yerlere gelebilir. Geçen sene ikinci çeyrek sadece 15 milyon kâr vardı. Ben yine de Sabancı kağıdı olmasından mütevellit temkinli tutumumu sürdürüyorum.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.
    Paylaşım ve düşünceleriniz için teşekkür ederim..
    Son cumlenizdeki " Sabancı kağıdı' kısmına bende katılıyorum..
    Umarım, yarın hisse fiyatı tavan açar ve bizi şaşırttır..;-)

8. kordsa.jpg

Faaliyet raporunun kapağında subliminal mesaj mı var?

Sayfa 710/804 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720760 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •