Sayfa 793/804 İlkİlk ... 293693743783791792793794795803 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 6,337 - 6,344 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. Yormasi normal, soluksuz nereden nerelere geldi son 3 yılda! Ondan önce de boyleydi yora yora, yara yara. Sakin ve sabır! Ytd

2. "dinleyin ulan develer,istanbul'da en buyuk benim. baba takiminin da haracini kestik bize posta koyacak kimse kalmadi. benim attigim dikisi kimse sokemez, o kadarrr" olan sahte
    kabadayi filmindeki dikis tutmaz sabri repligi.

https://youtube.com/shorts/W9WTh6vFs...tefbt7AF-jB82I

Kimi zaman yora yora, bugünde yara yara sebepli klibi haketti! Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Yormasi normal, soluksuz nereden nerelere geldi son 3 yılda! Ondan önce de boyleydi yora yora, yara yara. Sakin ve sabır! Ytd
    Arada yarsın arada yorsun 88 de alisim bile vardı neyse oraya geldik

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. halka arzlara rekor başvuru geliyor. şunu tekrar halka arz mı etseler ne

5.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    halka arzlara rekor başvuru geliyor. şunu tekrar halka arz mı etseler ne
    Halka arzını arttirdiklarindan bir yıl önce girdim, sürüm sürüm süründüm, 6 küsürlü fiyatlardan, 3.32 yi gördüğümü daha dün gibi hatırlıyorum. Bunda en yirandigim süreçti. Anlatılmaz yaşanır. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Halka arzını arttirdiklarindan bir yıl önce girdim, sürüm sürüm süründüm, 6 küsürlü fiyatlardan, 3.32 yi gördüğümü daha dün gibi hatırlıyorum. Bunda en yirandigim süreçti. Anlatılmaz yaşanır. Ytd
    Hmmm doğrudur ben zaten esprisine dedim baksanıza ebebek denilen firmaya milyonlarca başvuru. Ben arzlara katılmam. Sizin bu dediğiniz sanırım epey yıl olmustur. Hala tutuyorsunuz sanırım.

7. Tutmamak için sebebim olmadı ki hiç. Sayfa 31 de o tarihte 2 ncı yılım bitmek üzereymis. Zaman kısa aslında 8-9 yıl nedir ki, 10-15 yıllığına kredi çekip ev sahibi olmak için ödeniyor.
    Ayrıca Surunmelerde ve yipratmalarda da hep ilave ettim. Şükür diyelim. Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Tutmamak için sebebim olmadı ki hiç. Sayfa 31 de o tarihte 2 ncı yılım bitmek üzereymis. Zaman kısa aslında 8-9 yıl nedir ki, 10-15 yıllığına kredi çekip ev sahibi olmak için ödeniyor.
    Ayrıca Surunmelerde ve yipratmalarda da hep ilave ettim. Şükür diyelim. Ytd
    Stresini yaşamışsınız kazancida daha iyi olsun. Epey uzun bir zaman tebrikler.

Sayfa 793/804 İlkİlk ... 293693743783791792793794795803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •