Sayfa 89/804 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 705 - 712 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Sn Matesis gap durumuyla ilgili var mı bir öngörünuz. Ytd.
    alttaki gap boslugunu kacis boslugu olarak goruyorum

yalniz suan sadcee tek sikinti endeks ve zarraf meselesi eger endekste olusan obo zarraf davasi nedeniyle ve ozellikle 25 aralik denk gelmesiyle intikam alinacaksa

endeks onceligim olur 108 bin kirarsa stoplarim ...106.800 sonrasi parasutsuz cakiliriz ....

surasi ayri gerek banvt gerek kordsa bistin en saglam kagitlarindan oldugunu dusunuyorum neden bu ikisi cunku ikisi var bende gerisini nideyim
    banvt reklami yapmiyorum yanlis anlasilmasin ikisinin benzerligi banvt %90 patronda

bana gore kordsa da hem cok ucuz ve zaten %71 kendinde +%25 anlastigi yatirimcilara satti nitelikli vuvv 95 lere denk geliyor sende %90 kordsa da toplu ....

kordsa en kotu senaryoda dahi 6 tl ye dusse bi haberle tekrar 9 tl lere yol alir ...

iyi yerdeyiz ses etmeyin masallah ...

ha aksi olur davdan bisey cikmazsa zaten endeks 120 k yol alir ama genel kanim cakilacagi yonunde noel tatili ile ocakta yabancilar pis giris yapacak ....

bizde onlar gelene kadar debelenip duracagiz )

ytd degil tabiki...

2. Bu şirketin sıkıntısı nedir bilmiyorum ama bugün 400 milyon dolara bu şirketin yarısını alamazsın bence ama bu fiyata bistte ortak olabiliyorsunuz yillar önce Sabancı'nın gözden çıkardığı sasa milyar dolar olduğu bistte her yıl yeni yatırımların olduğu kordsa bugün bu halde ise diyecek bı şey bulamıyor um

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Egem Yazıyı Oku
    Bu şirketin sıkıntısı nedir bilmiyorum ama bugün 400 milyon dolara bu şirketin yarısını alamazsın bence ama bu fiyata bistte ortak olabiliyorsunuz yillar önce Sabancı'nın gözden çıkardığı sasa milyar dolar olduğu bistte her yıl yeni yatırımların olduğu kordsa bugün bu halde ise diyecek bı şey bulamıyor um

bir önceki mesajda arkadaşın bahsettiği gibi dolaşımdaki senetlerin çoğunun nitelikli yatırımcı da olması, yani büyük miktarlar ile çok az sayıda kişide olması olabilir. ve zaten onun için de çıkış ve iniş leri çok sert bence. onun dışında da böyle kimsesizler gibi :D

4.  Alıntı Originally Posted by 159 Yazıyı Oku
    bir önceki mesajda arkadaşın bahsettiği gibi dolaşımdaki senetlerin çoğunun nitelikli yatırımcı da olması, yani büyük miktarlar ile çok az sayıda kişide olması olabilir. ve zaten onun için de çıkış ve iniş leri çok sert bence. onun dışında da böyle kimsesizler gibi :D
    Valla bu nitelikli yatırımcı hesap sormuyor mu bilmiyorum 2015 te 2 dolar verip hisse alacam sene 2018 olacak hala 2 dolar edecek aldığın temettü üst düzey değil e sonra

5.  Alıntı Originally Posted by Egem Yazıyı Oku
    Valla bu nitelikli yatırımcı hesap sormuyor mu bilmiyorum 2015 te 2 dolar verip hisse alacam sene 2018 olacak hala 2 dolar edecek aldığın temettü üst düzey değil e sonra

haklısın sorması lazım. ancak dövize karşı tl nin başarısızlığı durumu bu hale getiyor. şirketin halka açıklık oranını artırması gerek. bistte belli başlı senetler haricinde bu çok düşük. kordsa nın da benim borsa fiyatım şirketimi yansıtıyor mu dediğini sanmıyorum.

6. Neyse kagitta işlem hacmide mala bağladı bu en azından düşse de bence az düşeceğine işarettir

7.  Alıntı Originally Posted by Egem Yazıyı Oku
    Neyse kagitta işlem hacmide mala bağladı bu en azından düşse de bence az düşeceğine işarettir

oyle kagidi baskilayan en buyuk unsurlar gecmiste iskontolu fiyatlarda olmasi idi ve nerdeyse kar in 3 te 1 ini temettu verince cok baskilandi ama suan ederinin altinda ve halen baskilaniyor...
    zevk almaya bakin ne kadar baski o kadar potansiyel artisi 2018 kordsa bambaska bi kimlik kazanacak ...

8. Bı karın ağrısı var hep hasta rahatsız şirketleri nerden buluyorum kendimi takdir ediyorum

Sayfa 89/804 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •