Sayfa 91/804 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 721 - 728 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by latif Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar ben 9 dan aldım bu hisse yi ve banka faizini koyarsanız 9.5 ye denk geliyor şimdi sizce ne olur
    Ne olur bilmem ama her gün yapılan işlemlerden anladığım Ekim ayı gibi günlük en çok işlem yapan kurum merill olmuş ve bu işlemler başladıktan sonra kagitta düşüş başlamış bu robot mu makina mi şahıs mı artık nedir bilmiyorum ne zaman bundan kurtuluruz o zaman güzel olur diye düşünüyorum

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by latif Yazıyı Oku
    Sasa yi görüyorsunuz eski den 500 kuruştu alan yoktu hisse biliyormusunuz
    dogru, sasa 0,60 tl iken kordsa da 2,30 tl idi. ben 2,38 den alıp 6,45 den verdim. vereli de yaklaşık 1,5 yıl olmuş, hisse hala o civarladadır. peki çıkar mı? elbette çıkacak hem de çoook çıkacak ancak yatırımların borcu biter, devam eden yatırımlar devreye alınır, buralardan da kar akmaya başlar işte o zaman deli çıkar.

3. Herkese günaydın bol kazanç lar dilerim kordsa oyuncularına gelsinsin

4. Arkadaslar bu meriy de ne kadar lot var bilen var mi acaba yardımcı alabilecek varmı

5. Arkadaş lar 9 dan 6.4 a neden çakıldı sirket zarar mi açıkladı yok tam tersi kar açıkladı yatırım yaptı amerika Da aldığı şirketlerde çalışır durumda şirketler atıl şirketler değildir ben şirketle görüştüm bana öyle dediler isterseniz siz de şirketi arayın konuşun ve burda paylasın olur mu

6. Ve sirketin kasasına da para var isterse borcunu kapatabilir tek kalemde y.t.d değildir bu yazdiklarim

7. 7 tane bedelsiz verme potansiyel var arkadaşlar sakin ha sasa Daki duruma düşmeyin kordsa yatırımcısına sesleniyom

8. 2003 ten beri sermaye artırımına gitmiyor

Sayfa 91/804 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •