Sayfa 708/804 İlkİlk ... 208608658698706707708709710718758 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 5,657 - 5,664 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. Bofa 401.000 oldu, pasiften ekler ve vereni alir modunda l. Garan 116.000 eksi. Global 125.000 +.
    Fiyat 15:20 itibariyle 23.50 . Vakif da aktiflesmeye basladi ama sadece fiyata mudahil, net alici ya da satici degil. 2.4 milyon hacimle son 8 gunun en yuksek hacmi, daha 2 bucuk saat var. Habersiz tavan (hatta belki haber gelse de olmayabilir) beklemek mantikli degil bence, zira tavan 24.80 ama bu sekilde kapanirsa pazartesi de hareketli olmasi beklenebilir, tabi yönü bilinmez.
    Mucbir sebep subat ayinda ilan edilmisti, 16 nisan itibariyle havalar sicaklamis olabilir, hangi tedarikci ve lokasyon bilmedigimiz icin hava durumuna da bakamiyoruz amerikada tabi.

15.25 itibariyle 23.54 fiyat

2.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Takaslarla çok yormayın kendinizi bende bakıyorum ama takmıyorum pek...
    Geleceğin hammaddesi geleceğin şirketi inşallah kordsa olacak Allah mahçup etmesin bizi inşallah

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dogru olan kesinlikle sizin yaptiginiz, dogru sirkette gelecege yatirim beklemek sartiyla hemen hemen herzaman kazandirmistir, ben artik bekleyemiyorum pek malesef, cok uzun seneler bekleyerek hayal kirikliklari (sut yogut uflemek misali) boyle yapti beni. Bu psikolojiden kurtulacagim elbette ama simdilerde beklemek diyince cok rahatsiz oluyorum, onun yerine becerebilirsem (ki beceremedigim ortada. ) zamanlamayi tutturmaya calisiyorum, tabi hata yaparsam bekleyebilecegim sirletlerde.
    BOFA pasiflerin yaninda aktif de islem yapmaya basladi, 420.000 + , global ise 137.000 +, garan 114 eksi.
    Cok saglikli ilerliyor masallah🧿🧿, anladigim kadari ile veren geri geliyor, bu da islemcilerin gercek verici olmadigi anlamina gelebilir veya trade etme niyeti ile yapiliyor ama oyle boyle derken birisi 421.000 aldi ve 15.54 itibariyle fiyat 23.40, bofa maliyeti 23.22 (10 kademe) niyetine bagli olarak fiyatin yukarda olmasini beklerim kendi adima. Yapi kredibde aktiflesti, ver ver yapa yapa 53.000 oldu + si, tabi cok buyuk ihtimal robotlar haricinde de yatirimcilar var, o anlamda bu bilgi pek degerli degil. (Yapi , BOFA dan sonra en buyuk islemci, 843.000 islem bofa dan, 786.000 yapidan ama net 53.000.
    15.58 fiyat 23.48 , tutunmasi guzel bence, bir haberle taçlandirsaydi daha da guzel olacakti, haftasonu bekleyerek gececek sanirim🧿
    Ytd

3. Herşey bir kenara şu türk borsanın içine düşürüldüğü durumu sorgulamak lazım. Almanya, amerika borsaları hergün yeni rekorlar kırarken bizim 1400 üzerinde kalma çalışmaları devam ediyor.
    Hisseden ziyade borsadan para kazanmaya çalışan insanlar rezil olmuş durumda. Böyle yönetime bu borsa çok bile.
    Büyük ihtimal ile dünya’nın en kötü borsasıyız. Eminim ki ben de dahilim zararım çıkar çıkmaz bir daha uğramamak üzere burdan çıkacağım. Bitcoin oynarım, dolar alırım, faize yatırırım ama borsaya töbe.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Gokhannic Yazıyı Oku
    Herşey bir kenara şu türk borsanın içine düşürüldüğü durumu sorgulamak lazım. Almanya, amerika borsaları hergün yeni rekorlar kırarken bizim 1400 üzerinde kalma çalışmaları devam ediyor.
    Hisseden ziyade borsadan para kazanmaya çalışan insanlar rezil olmuş durumda. Böyle yönetime bu borsa çok bile.
    Büyük ihtimal ile dünya’nın en kötü borsasıyız. Eminim ki ben de dahil zararım çıkar çıkmaz bir çok insan gibi daha uğramamak üzere burdan çıkacağım. Bitcoin oynarım, dolar alırım, faize yatırırım ama borsaya töbe.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. BOFA 520.000 oldu ve 23.60 ta hala kendisi alici. Garanti 123.000 is 120.000 eksi..
    Global 154.000 + ya geldi.
    🧿

6. Bofa gunu 637.000, Global ise 172.000 + kapadi, 23.62 kapanis. Eksiler arasinda Is Yatirim 23.46 ortalama ile 168.000, Garanti 23.28 ile 138.000 qnb ise 23.07 ile 100.000. Alicilarin maliyeti 23.32.
    Bu hali ile guzel bir haftalik kapanis gerceklesti, max 23.70 ten islem oldu.

Dunya endeksleri, DJ yine + kapadi, yabancinin pozisyon aldigi tahta icin bence olumlu.
    Haftalik, gunluk ve saatlik kapanislar da cizgisel olarak hosuma gitti, umarim pazartesiye kadar bir yanlis olmazsa ulke gundeminde ama olumlu ama olumsuz harekerli bir gun olabilir Kords icin. Umarim hareketin basta mucbir sebep ilani olmak uzere somut bir gerekcesi vardir (kisacilar icin), haricinde aslolan otomotiv ve havacilik sektorundeki canlanma olacak bence (daha uzun bekleme niyetinde olanlar icin.)
    23.80 ustunde hizlanmasi ve geri donuslerde 24 lu seviyelerinin ustunde kapanis ve bu seviyelerin destek olmasi kismen rahatlatir saniyorum, son gunlerdeki tahtadaki islemciler agirlikli olarak ocak..subat araligindaki hareketlilikte pozisyon alan / bozanlar diyr goruyorum, para ve mal gucu tartisilmaz, adeta ne isterlerse o. Ancak yabanci da olsa yerli de olsa yaniltici unsurlari kullaniyor, alirken vermek..verirken almak, birisinden alirken digerinden vermek. O yuzden gun ici degerlendirmelerin anlami cok da fazla yok. Takaslara bakarsak ve eger dunku alici yabanci ise (sali gunu belli olur) yabanci son 3 aylik eksi bakiyesini kapatmis veya cok yaklasmis olacak, muhim olan istikrarli fiyat hareketi olmali. BGC dun tahtada gorunmedi, onceki gunku aceleci alimlarinin olumlu karsiligini dun gormus oldu, tabi hangisinin maliyeti nedir (muhtemelen cok cok dusuk), ne kadar mali var, hangi amacla aliyor ve fiyati yukari tasiyor bilmek mumkun degil ama mevcut fiyat seviyesi beni mutlu etti, umarim pazartesi gunu devami gelir ve mal tasiyan herkes kazanir, ozellikle zararda olanlarin üzuntusunun hizlica gecmesi dilegi ile, iyi haftasonlari cumleten. YTD 🧿

7. Pek başarili ve donanimli bir calisma gibi durmuyor ama guncel, cuma gunu verileri (23.62 tl) ile yapilmis, bos zamanda izlemek isteyen olursa diye, teknik..cizgi indikator vs vs..
    YTD

https://youtu.be/H_Bi8ZTsof4

8. https://youtu.be/tQnP0UDgZbs
    CEO nun agzindan KORDA nin hikayesi, 1 yil önce.
    Dinlemek isteyen icin. ytd

Sayfa 708/804 İlkİlk ... 208608658698706707708709710718758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •