Sayfa 704/804 İlkİlk ... 204604654694702703704705706714754 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 5,625 - 5,632 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. Esasen KORDSA'nin hizli toparlanma potansiyeli var, nihayetinde sirketin gelecek vaad ettigi konusunda kimsenin bir tereddudu oldugunu dusunmuyorum ancak hizmet verdigi sektorlerin toparlanmasi ile ciddi alakali tabi. Maldan anlamiyorsam fiyatina bakarim gelen olarak, bu anlamda fiyatin asagiya gelmesi olumsuz elbette ama bu kural borsada tam olarak calismiyor bence, zira manipule edilme durumlari olabiliyor. Diger yandan daha iyi bir gosterge takas saklama oranlari, yabanci ve kurumsal yatirimci (profesyoneller) pay oranlarinin yuksekligi nispeten bakilabilir gostergeler (maldan anlamayan icin), ben de buraya bakarak daha iyi hissediyorum ama tabiri yerinde ise ayni zamanda "caresiz" hissiyatini da (daha farkli da ifade edilebilir) beraberinde getiriyor, mal onlarda para onlarda.

Bakalim dunya markalarina satis ve bu markalarin faaliyetlerinin toparlanmasi ne kadar surede gerceklesecek, bir de ulkemiz gundemi daha az dertli olabilseydi, malesef "istesek de" olumsuz hissiyattan uzaklasmak zor. Fiyat 21.84 ..Sabah 23.20 (Spekulatif bir çizim), Allahtan siğ bir düşüş ama avunmak icin yeterli degil malesef😔 YTD

2. Kimse bu kağıt şöyle iyi böyle iyi diye güzelleme yapmasın. Bir hisse tam 8 seansdır arka arkaya düşüyorsa kesinlikle büyük bir kağıt olamaz. Hiç bir desteği çalışmayan işlem hacmi dar ve tahtada nerdeyse sıfır küçük yatırımcı olan bir hisse. komple tahtacının elinde kademeleri silinen bir hisse. Girdiğim güne lanet olsun. Maliyeti düşürdükçe düşüyor. Ciddi büyük miktarda param içerde hapis oldu. 3 gündür bank of 100 bin lot üzeri alıcı güya ama hisse %5 düştü en az.
    Hiç bu kadar öfkelendiğim bir hisse olmamıştı.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Ben de sizin gibi dusunuyorum, endeksle beraber hareket etse de (ki bugun endeks toparlamasina ragmen dustu) hos bir goruntu degil. Aldiktan sonra (olumlu önyargım oldugu icin) daha yakindan bakmaya basladim ama malesef bir fiyat erezonunun icinde kaldim😔 Guzeleme yapilacak bir durumu yok, sadece iyi birsey gormeye calisiyorum kendi adima, esasen etkileniyorum da okuduklarimdan açikcasi ama malesef onca alima ragmen (dediginiz gibi basta BOFA olmak uzere yabanci alimi) dusundurucu ve son derece rahatsiz edici, bu anlamda insani tereddutte birakiyor, fiyatin seyri olumlu beyanlarla örtüşmüyor.

Malesef pandemi basta olmak uzere dertler de eksik olmuyor, son derece yaniltici islemler de cabasi.
    Velhasil sekizinci gunu de eksi kapadik, esasen beklenmeyecek bir sirket degil bence ama ne olursa olsun bu deger kaybina tahammul etmek zor, dediginiz gibi maliyet dusurucu girisimlerde fayda etmiyor zira endeks uyumlu hergun tatsiz, verip alma niyeti de dengesiz ve istikrarsiz volatilite sebebi ile ekstra zor, yukarida da yazmistim para da mal da yabancida, caresiz zorunlu ve acikli bir bekleyis sozkonusu, hizli toparlanmasi umidi ile..Ytd

Yurt dışı iyiyyse kordsa iyidir günlük bakmayın Boeing öncülüğünde havacılık topluyor lastik sektörü canlı malum..
    Tek sorun mücbir sebep geçen haftalarda yazmıştım bu sebep kalkmadan rahatlama olmayacak.
    Türkiye bazında bir şirket değiliz hatta çoğunluğu yurt dışı eksenli..
    Sabır...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Coin piyasası delice bir şey Elbette çok canlar yakacak ama oranın tadını alan da sadece kazanç için bakıyorsa ne işle uğraşır, ne borsayla.

Ben de denemek için girdim. 1200 usd yatırmıştım, 2 haftada 2400 usd yaptım. Biraz daha ekledim, bir baktım 5000 usdye gelmişim Şimdi düşüş olunca 3500'lere kadar geri çekildi. Yatırım gözüyle bakmıyorum, hatta coinin ne işe yaradığına bile bakmıyorum, çünkü hepsi kocaman bir şaka. Ama belirlediğim bazı parametreler var, onlara göre hareket ediyorum. Şu anda, önceki 5000, bugünkü 3500 olan parayı, belli parametrelere göre yaymış bulunuyorum. 25-30 bin usd arası için plan yaptım. Gelirse gelir, batarsa da umrumda değil. 25-30 bin olursa, 200-300 bin için bir yerleştirme yapacağım. Ama o esnada yarısını çekerim muhtemelen Kordsa alırım

Coin piyasasını ciddiye alıp evini, 30-40 yıllık birikimini kaybedenler falan var

O tür bir şaka piyasası uzun soluklu olamaz. Kordsa hep var olacak, hep üretim yapacak. Kıyas yapmamalı.

Daha önce söylemiştim, tepki aldım. Kordsa'da biraz duralım önce. 20-30 aralığını, duruma göre 1 yıl, belki 2 yıl sindirelim, sonra bakarız. Millet alışmış coin piyasasından günde %250 yapmaya, burada 10 liradan hızlıca 30'a gelince, 2 ay sonra da 100'e çıkacağız sanıyorlardı. Onlara 1-2 yıl bir durup sindirelim diyince çok kızmışlardı Şimdi yoklar bile. Muhtemelen, Muzaffer Pekgüleryüzlü Holding hissesi almış, takılıyorlardır.
    kizanlardan biri bendim hala bekliyorum burdayim. su mucbir sebep ve endeks dususu olmasa hala 20 lerde mi olacaktik? dunyadan negatif ayristik bir de olumsuz haber akisiyla buraya geldik.. eger dunya ile beraber devam etseydik ve su amerikada uretimi durdurulan fabrikalar olmasaydi 20 lerde sindirme falan yapmazdik 40 i cok rahat gorurduk.. su ortam zaten sindirme ortami degil.. nerdeyse tum hisseler %30 dustu.. ayrica 2 yillik sindirme ne demek.. 2 yil burda bekleyecekseniz benim diger hissem deva, onu alin mesela.. 2 yil su anki yerinde olmayacagina adim gibi eminim..

6. Bugun, Osmanli nin para kazanmasina sevindim, acikcasi dun, erken hareket etmesi ile beraber yuksek maliyetli mallandi diye uzulmustum, basarili bir trade oldu onun icin, tebrikler.
    Bugun fiyatin 23 ustune atmasi olumlu oldu, 8 gunluk dusus duraksamis oldu, umarim burasi yukari donus yeri olsun, simdilerde mucbir sebep denen Subat 2021 kap haberinin tersini bekliyor olacagiz, umarim olumlu haber olumsuzun geldigi fiyatlardan gelsin. Mevcut durumda anlasilan o ki sirket naylon 66 ile ilgili ihtiyacini bunyeden karsilatacak kabiliyette, devam ediyor ama surecin uzamasi, USA da havalarin duzelmemesi, mucbir sebep ilanin gerekcesini olusturan sartlarin devami bizi bozar. BOFA aldiklarinin bir kismini verdi, dün de verip geri almisti, el degisimi iyidir bence, yabanci alim satin kanallari cesitli .
    Hayirlisi artik. YTD.

7. Fiyat 23 altinda..22.84 yuzde 3.44 yukarda ama pastayi begendim, GEDIK aceleci alimlarla 190.000 + , BOFA 143.000 eksi..BGC de ilkb15.000 alisi 2.98 e kadar cizmek seklide oldu. 35.000 +..
    Umuyorum endeks te bozulmadan devamederse bizim de dönüş gunumuz olabilir, mucbir sebep haberi beklemeye devam ama kordsa bu, dune gore daha derin olmakla beraber islemciler de cok buyuk ve sagi solu belli degil. Ytd.

8. BGC 23 ustunde de alici, 76.000 +

Sayfa 704/804 İlkİlk ... 204604654694702703704705706714754 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •