Sayfa 121/804 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 961 - 968 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    2 haftada endeks %0 getirisi varken KORDSA %5 Kazandırmış bırakın da azcık dinlensin. Ondan önceki 20 günlük periyodu söylemiyorum bile. Şirketi yok yere kötülemeyelim.

Bu sığ hacimle yapılan baskıya kanmamak lazım.

Şirketin bacasından duman yükseliyorsa yola devam...
    baskan birak dileyen diledigini yazsin
    biz kimi neyi okuyacagimizi biliriz
    varsa kotu bir yorum elestiri elle tutulur temel teknik bi babayigit yazsinda okuyalim..

dun dundur bugun bugundur ...

2018 ve kordsa baska bisey demiyorum...

günlük değerlendirme yapmıyorum. kendim yeni girdim belki bir yıl içinde kazanamayacağım belki kazanacağım. gelecek yönünde kağıdımızın iyi olduğunu düşünüyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by MATESİS+ Yazıyı Oku
    baskan birak dileyen diledigini yazsin
    biz kimi neyi okuyacagimizi biliriz
    varsa kotu bir yorum elestiri elle tutulur temel teknik bi babayigit yazsinda okuyalim..

dun dundur bugun bugundur ...

2018 ve kordsa baska bisey demiyorum...
    İnşallah dediğiniz gibi olur, hayırlısı ...ama yine de insan 1yilin heba olmasına üzülüyor... umuyorum 2018 kordsa nin yılı olur...tabi benim.durumum biraz zor zaten 1yil önce 8,90 a almışım,umarım aşağılarda alanlar olmuştur ve umarım herkes para kazanır...

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

4. Hadi size bir foto atayım da keyfiniz yerine gelsin. Gittim baktım geçen, ekip çalışıyor. Sağolsunlar

5.  Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    Hadi size bir foto atayım da keyfiniz yerine gelsin. Gittim baktım geçen, ekip çalışıyor. Sağolsunlar

emegine saglik baskan arsalari falan yok mu kordsa nin biraz daha cakisalik bu gece deseleyelim bakalim ne cikacak

6. Sağolasın.

Burası İzmit fabrikası önü arkası sağı solu kendilerinin zaten. Hatta evim oradaydı geçmişte. Hemen fabrikanın yanında. Çok salakmışım o zaman hissesini almadım. Gerçi bekletirmiş pek de kayıp gözüyle bakmamak lazım.

Bildiğim kadarıyla Mısır'da bulunan fabrika ve arsası satılık.

7.  Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    Sağolasın.

Burası İzmit fabrikası önü arkası sağı solu kendilerinin zaten. Hatta evim oradaydı geçmişte. Hemen fabrikanın yanında. Çok salakmışım o zaman hissesini almadım. Gerçi bekletirmiş pek de kayıp gözüyle bakmamak lazım.

Bildiğim kadarıyla Mısır'da bulunan fabrika ve arsası satılık.
    bende erbos icin aynini soyluyorum ...
    aslinda kendi memleketindeyse gitmelibiscilerle konusmali vb ))

8. yani benim anlamadığım 150 milyon kar yazmış 1.5 milyar piyasa değerine sahip 100 milyon dolarlık şirket alacak durumda bir firmanın günlük işlem hacmi nasıl 9 milyon lira olur. Hakikaten inanılmaz düşük bir oran. Bugün biraz alım yaptım kademelerde doğru dürüst hisse yok

Sayfa 121/804 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •