Sayfa 695/804 İlkİlk ... 195595645685693694695696697705745795 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 5,553 - 5,560 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

Vay vicdansızlar habere bakın eşarj ve pil teknolojilerine girmişler Temsa ve enjsa ile birlikte...
    esg notu yükselmiş Dow Jones esg notu için başvuracaklarmış..

Maşallah devam kordsa..
    ALLAH MAHÇUP ETMESİN İNŞALLAH BİZİ BİR AN ÖNCE YÜKSELSİN HEDEFİMİZE

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Vay vicdansızlar habere bakın eşarj ve pil teknolojilerine girmişler Temsa ve enjsa ile birlikte...
    esg notu yükselmiş Dow Jones esg notu için başvuracaklarmış..

Maşallah devam kordsa..
    ALLAH MAHÇUP ETMESİN İNŞALLAH BİZİ BİR AN ÖNCE YÜKSELSİN HEDEFİMİZE

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok güzel hareketler bunlar. Devamı gelecek. kompozitin pistlerden uçmasına az kaldı.

ilk direncı 26.22 -56 aralığı olabilir..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4. Nano teknoloji bölümünde başlı başına devrim yaratacak işler peşinde KORDSA. Türkiye'de henüz olmayan bir sektörün öncülüğü için çalışıyor.

Kaynak:
    Faaliyet Raporunun çevirisini yapan sayın Lejyon un eline sağlık

https://twitter.com/Lejyonas/status/1370298200637251586
    https://twitter.com/Lejyonas/status/1370297553590362114

5. Hisseyi bugun hacimsiz verdiler. Dun yukselisi verdik nerdeyse.
    Acikcasi beni ters kose biraktilar bugun dunku hacimli ve istahli yukselis sonrasi yine yukselis bekliyordum. En azindan -4 dusmemesi lazimdi.
    Ve bugun hacim oldukca dusuk verdiler. Seansin acilisindan sonuna kadar alis istahi yok denecek kadar azdi. Hareketlerini anlamak zor. Keske gunluk boyle %4-5 ler degilde daha normal yukselis ve dususler gorsek. Bunlar acikcasi biraz korkutucu.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Cuma günü orta ve düşüş oldukça uzun vade toplayacağım hisseye giriş yaptım.Hedefim bir aksilik olmazsa 2022 Haziran inşallah uzun süre birlikte olacağız hayırlı olsun diyorum

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

7. KORDS - Kordsa Global

Bu mücbir sebep ilan edilen nylon 66 ile bir gelişme yok mu hala acaba? Durum ile ilgili bilgilendirme yapacağız diyor ama en son kap 24.02 de bununla ilgili. Zaten ordaki kış şartları düzeleli 20 gün olacak.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Istedikkleri lotları toplayamadılar demekki. Naylonmu kaldı ki zaten üretimde aksama zaten olmayacaktı hepsi hikaye.. 1 yıldır tutuyorum. Ne içi boş kagıtlar nerelerde hedefim endeks ve ulkede cok sacma işler olmaz ise 2022 haziran.

Sayfa 695/804 İlkİlk ... 195595645685693694695696697705745795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •