Sayfa 429/804 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 3,425 - 3,432 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

Alıntı Originally Posted by hanımeli Yazıyı Oku
    Gerçekten grafik çalışmalarınız çok başarılı ve bizlere de yolumuzu belirlerken çok yardımcı oluyor.Hisse bugün düştü ancak pasifteki kademelerde ilgi de vardı.

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Her ne kadar keramet tekniğe uygun davranan tahta yapıcıda da olsa teşekkür ederim.
    Benden çooook daha eskilerin olduğunu ve huyunu-suyunu daha iyi bildiklerini düşünsem de;
    "uzuncu" arkadaşlar günlük hareketleri haklı olarak pek umursamıyor. Bu nedenle yazıp-çizmiyorlar da.

Kısa vadeciler kadar, uzun vadeliler için de, portföy arttırma/azaltma vb amaçlarla topiği takip eden arkadaşların işine yarayabileceğini umarak yazıyorum.

Uzun vadede takibe değer bir hisse olduğunu düşündüğümden, besmele gibi her gönderinin başına;
    "Uzun vadede şu kadar olur, buraya gider..." deme ihtiyacı da duymuyorum.
    Umarım birilerinin işine yarıyordur.
    Son düzenleme : ASAP; 07-01-2019 saat: 19:50. Sebep: Alıntı hatası

2.  Alıntı Originally Posted by ASAP Yazıyı Oku
    8.8X lere kadar sarkabilir ancak yarın artık bir tepki vermesi ve aşağıdaki seviyenin(8.94) üzerinde kapatması gerekiyor diye düşünüyorum.
    Değilse yukarıda da sözünü ettiğim gibi 8.4x ler gündeme gelecek.

Asaf, bu teknik analiz ,
    Uyuz eşek yokuşunda leğenlen karda kayan kadin formasyonu olabilir mi,
    Emeğine bereket hocam

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Eyözgürlük Yazıyı Oku
    Asaf, bu teknik analiz ,
    Uyuz eşek yokuşunda leğenlen karda kayan kadin formasyonu olabilir mi,
    Emeğine bereket hocam

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sağolasın.
    Valla yöresel adını bilmiyorum ama... Sana fotosunu gösterebilirim sanıyorum

PS: Eğlenenler uzuncu, kısacılar korku içinde

Alıntı Originally Posted by ASAP Yazıyı Oku
    Fikrimi mi soruyorsunuz? Sizinkini mi teyit etmemi istiyorsunuz hocam?
    Sizin için önemli olmayabilir. Saygı duyarım. Dilerim gönlünüzce olur.
    Gerçekten fikrini soruyorsanız cevabım "Olur, olabilir".

Lakin elimde olmadığı halde, vadesi sizin kadar uzun olmayan insanlar da olduğunu düşünerek kısa vade fikrini yazdım.
    Niye bunun sizinki ile çatıştığını düşündünüz ki?
    Burayı takip ediyorum, sizi de okuyorum sayın ASAP, ben sizle beraber bir kaç arkadaşın daha fikrini almak istedim evet. Ama size laf dokundurayım istemedim, öyle anlaşıldı. Ben 1 milyar dolar olacağını düşünüyorum ve sizlerde teyit eder misiniz bilmek istedim. Yoksa ben değer analizciyim. Benim için kordsa 1 milyar dolarlık şirket ama 2025 de olur mu? Fikir almak istedim o kadar.

Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Burayı takip ediyorum, sizi de okuyorum sayın ASAP, ben sizle beraber bir kaç arkadaşın daha fikrini almak istedim evet. Ama size laf dokundurayım istemedim, öyle anlaşıldı. Ben 1 milyar dolar olacağını düşünüyorum ve sizlerde teyit eder misiniz bilmek istedim. Yoksa ben değer analizciyim. Benim için kordsa 1 milyar dolarlık şirket ama 2025 de olur mu? Fikir almak istedim o kadar.
    Yanlış anlaşılma olmuş . Kırdıysam affola.

Lakin temel analiz konusunda yetkin olduğumu zannetmiyorum.
    Ben naçizane trend takibi ve teknik analiz ile majör bir trend oluşturmuş senetlerde görece kısa vadeli al-sat larla ilgileniyorum.
    Burada pusuda yatan, pek yazmayan çok sayıda arkadaş var şirketi hemen her şeyini bilen.
    Mevcut ve geliştirmekte olduğu ürünler ve pazarları dahil araştıran.
    Onlar bu konuda daha tutarlı ve akılcı bir katkı sağlayacaktır.

Kordsa; Bist' te, lokal(ekonomik, siyasal) kırılganlığa dayanıklılığı en yüksek şirketlerden biri olmakla birlikte
    maalesef ülkede bir çok şirket PD' sinin çok altında fiyatlanıyor ve yakın zamanda da bu değişecek gibi durmuyor.
    Umarım hak ettiği değerlere kısa zamanda ulaşır.

Tekrar yanlış anlaşılma için özür dilerim.
    Selamlar, sevgiler.

6. kordsa salsin bizde alalim resat altin alacagima kordsa alirim. 9 liranin altinda grafige bakmadan teknik analiz olmaksizin her kademede aliciyim kiyamet senaryom 8.20 ve ben herseyimi bu fiyatlardan bu hisseye gozum kapali koyarim. yil sonu kar tahminim 390 /410 milyon arasi 2018 icin hedef fiyatim 15 lira. 2019 icin kar beklentim 690 milyon hedef fiyatim 23 tl dir. turkiyedeki kriz kordsayi etkilemez hatta daha agresif buyume saglayabilir.

7. Hisse senetlerinin siklikla gecmis hareketlerini tekrarlama egiliminde oldugunu gozlemliyorum. Takip ettigim ihracatci sirketler icinde son donemde en kotu performansi kords ve egeen gosteriyor. Nedeni grafiklerinde sakli. Eger gecmisteki gibi davranacaksa 7.5 ler ufukta gorunuyor sanki.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Hepiniz sağolun. Döviz girdisi olan ender kağıtlardan. Uzuncuyum nasipse

Sayfa 429/804 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •