Sayfa 485/804 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Oooo böyle yazılması pek hayra alamet gibi gelmiyor bana..
    Sermaye tavanı kaç ? Karar alındı diye biliyorum, ayrica genel kurul kararıda alındı. Ekstra bilmedigimiz bir husus var ise paylaşın yoksa bedelsiz ve o yazdığınız hayalden öte olmaz.. bende hayal kuruyorum ama sermaye tavanini asmiyorum...
    Yatırım tavsiyesi değildir..
    Sayın Spenc hayal tabi ortada bir veri yok. Sabancıların genel mentalitesine bakarak söyledim bunu. Hisse fiyatlarını ( tümünü ) belli bir bar aralağında tutmaya çalışıyorlar. Bu 4 tl ile 8 tl arası kabaca. Kordsa istisna olur mu bilmiyorum ancak fiyat olarak yüksek fiyatta işlem gören hisse işlerine gelmeyecektir. Yatırımcıların çoğu için hissenin o anki fiyatı önemli. 20 tl yada daha yüksek fiyatlı kordsada ne kadar hareket olur.. Tabi tüm bunları hisse fiyatının artacağını varsayarak yazdım. Hisse fiyatı istedikleri aralıkta olursa sermaye arttırımı ile o aralığı yakalamaya çalışmak istemezler elbette. Yüksek Temettü ile de hisse fiyatını aşağı çekmek istemeyeceklerdir bence.. Saygılar.

Hisse.net : "Dikkat delidir, söylediklerini umursamayın..!"
    Tavsiye vermek haddime değildir, yazdıklarım sadece beni bağlar..
    'Başkasının çıkardığı yerden inemezsin, düşersin!'

3.  Alıntı Originally Posted by Hancı17 Yazıyı Oku
    Sayın Spenc hayal tabi ortada bir veri yok. Sabancıların genel mentalitesine bakarak söyledim bunu. Hisse fiyatlarını ( tümünü ) belli bir bar aralağında tutmaya çalışıyorlar. Bu 4 tl ile 8 tl arası kabaca. Kordsa istisna olur mu bilmiyorum ancak fiyat olarak yüksek fiyatta işlem gören hisse işlerine gelmeyecektir. Yatırımcıların çoğu için hissenin o anki fiyatı önemli. 20 tl yada daha yüksek fiyatlı kordsada ne kadar hareket olur.. Tabi tüm bunları hisse fiyatının artacağını varsayarak yazdım. Hisse fiyatı istedikleri aralıkta olursa sermaye arttırımı ile o aralığı yakalamaya çalışmak istemezler elbette. Yüksek Temettü ile de hisse fiyatını aşağı çekmek istemeyeceklerdir bence.. Saygılar.

Hisse.net : "Dikkat delidir, söylediklerini umursamayın..!"
    Aslinda hisse fiyatini asagi cekmek gibi bir istek soz konusu degil.

Her daim "kucuk/bilincsiz cogunluk" ile "buyuk/bilincli azinlik" ayrimini dile getiririm. Tahta fiyatinin dusuk olup cok sayida kucuk ve bilincsiz cogunlugun tahtaya dolusmasi da olumlu bir durum degildir. Tahtalarin kararli hareketlerinin sebebi bilincli ve buyuk azinliktir. Bedelsiz gerekirse verilir. Ama bu bahsettiginiz sebebe bagli degil.

Bedelsiz istemek dogru degil. Tahtalarin kimyasi bozulur. Bu konuyu kapatalim.
    ...

4.  Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Aslinda hisse fiyatini asagi cekmek gibi bir istek soz konusu degil.

Her daim "kucuk/bilincsiz cogunluk" ile "buyuk/bilincli azinlik" ayrimini dile getiririm. Tahta fiyatinin dusuk olup cok sayida kucuk ve bilincsiz cogunlugun tahtaya dolusmasi da olumlu bir durum degildir. Tahtalarin kararli hareketlerinin sebebi bilincli ve buyuk azinliktir. Bedelsiz gerekirse verilir. Ama bu bahsettiginiz sebebe bagli degil.

Bedelsiz istemek dogru degil. Tahtalarin kimyasi bozulur. Bu konuyu kapatalim.
    "JoNaThAn adlı kullanıcıya tekrar itibar puanı vermeden önce biraz diğer kişilere de puan vermelisiniz."

İtibar puanı verebilseydim, birden çok verirdim.

5. Geleceğe Yönelik Değerlendirmeler
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 2 Nisan 2019 tarihinde yaptığı toplantıda, 2019 yılına ilişkin geleceğe yönelik
    değerlendirmelerin kamuya açıklanması konusunda Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanına, CEO ve Genel Müdür Yardımcısı,
    Finans münferiden yetkilendirilmesine karar verilmiştir.
    2019 yılına ilişkin olarak büyüme beklentilerimiz aşağıda gösterilmiş olup, bu büyüme beklentilerinin içerisinde 18 Şubat
    2019 tarihinde kamuoyuna açıkladığımız Axiom Materials Acquisition LLC şirketinin satınalma etkisi, satınalma sürecinin
    devam etmesi nedeniyle kapsam dışı bırakılmıştır.*
    * Konsolide Satış artışı * * * * * * * * * * * * * * *: %30-%40 (TL bazında); %10-%15 (USD bazında)
    * Konsolide FAVÖK artışı * * * * * * * * * * * * * :*%30-%40 (TL bazında); %10-%15 (USD bazında)
    * Kompozit iş birimi 2019 yılı ciro beklentisi : 105-115 milyon USD*
    İşbu açıklamamızın İngilizce çevirisi aşağıda yer almakta olup, açıklama metinlerinde herhangi bir farklılık olması
    durumunda, Türkçe açıklama esas kabul edilecektir.

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Herkesin kandili mübarek olsun. Saygılar.

7.  Alıntı Originally Posted by Butikali70 Yazıyı Oku
    Bu sene olmazsa gelecek sene..

"Motorları maviliklere süreceğiz!"
    insallah su borsada en sevdigim uzun vade temettu hisselerin den biri digerleri is yatırım ve crdfa ...is yatırım ve crdfa kendini 7-8 yılda amorti eder .2 side cok yuksek temettu veriyorlar .
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

Sayfa 485/804 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •