Sayfa 682/804 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732782 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 5,449 - 5,456 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

Alıntı Originally Posted by kazancli Yazıyı Oku
    Ziraat Yatırım (KORDS, Öneri: AL, HF: 20,80TL)

https://t.co/9mCvnibfA6?amp=1
    Vay be 11 lerde hedef 20 ler diyorduki 26 dan satınca pişman olduk 6 ayda hedefler nereye gelmiş. Borsada en sevdiğim hisse galiba arkasından bakınca anladım Maşallah diyelim. Elinde olan arkadaşlara hayırlı olsun.

2. oyak 662.000 lot ile en iyi alıcı...ortalaması 29,15
    tavandan gelen satışları karşılıyor.ilginç gerçekten.

Hayırlı kandiller tüm paydaşlara klas bir şirketdeyiz..
    Allah mahçup etmesin inşallah bizi bir an önce yükselsin hedefimize

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Hayırlı kandiller tüm paydaşlara klas bir şirketdeyiz..
    Allah mahçup etmesin inşallah bizi bir an önce yükselsin hedefimize

Hedef nedir?
    Neresidir?
    Teşekkür ederim

5. Neler oluyor bu kords a ya Oyak neredeyse 1 milyon lot olacak tavan fıyattan..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Hedef zamanla kendini günceller her bilanço her yeni anlaşma şimdilik sadece güzel gündemi izliyoruz ..
    Rakamlara yansısın hesap kitaba otururız inşallah..

7. OYAK ,kordsa,savunma sanayi?ne dönüyor merak ediyorum.
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Neler oluyor bu kords a ya Oyak neredeyse 1 milyon lot olacak tavan fıyattan..
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by S&P16 Yazıyı Oku
    Hedef nedir?
    Neresidir?
    Teşekkür ederim
    Bunu sizin için özellikle söylemiyorum; benzer soruları sorabilecek birçok kişi için söylüyorum.

Eğer şirketle uzun zamandır ilginiz yoksa, ucuza maliyetiniz yoksa, dahası hedef nedir, neresidir gibi sorular soruyorsanız, benim fikrim şu; bu tür bilgilere ve ucuz maliyete sahip değilseniz, borsada yapabileceğiniz en büyük hata bu tür giden kağıtlara sırf gidiyor diye tepeden atlamaktır. Burada kazansanız bile yarın öbür gün başka bir hissede sırf gidiyor diye girdiğiniz için büyük zararlar edersiniz. Piyasa o karı sizden geri alır. Daha gider mi, gidemez mi, bir düzeltme yaparsa yüzde kaç düzeltme yapar, buradaki kimse bilemez. Kağıt 15 lirayken bile borsa düşecek, Kordsa düşecek diyen birçok teknikçi vardı; herkes arkasından baktı. 7-8 liradan almaya korkan insanlar da vardı. Muhtemelen kağıt 2-3 lira olsa da tedirgin olacaklardı. Ya da alıp 30-40 kuruş karla satacaklardı. Kısacası, hareketi kimse bilemez. Bilen adam zaten gelip burada vakit öldürmez, adasında takılır.

Yani eğer baştan beri bir stratejiniz yoksa dikkatli olun.

Benim maliyetlerim 7 liradan başlıyor. 12-13'lerden de alım yaptım. Ve kafamdaki hedefim asla yüksek değil. Kendimi, endeks illa ki düzeltme yapacak, Kordsa buralardan 20'ye gevşeyecek, 2 yıl da orada oyalanacak şeklinde şartlamışım. Bu umut beslemeyeyim, hayal kırıklığına uğramayayım diye kendime telkin ettiğim düşük beklenti. Buraları sindirmesi için zamana ihtiyacı var diye düşünüyorum. Kısa vadede gerçekleştirdiği primlerle ilgilenmiyorum. Ancak tepelerden alırsanız, durum farklı olabilir. Sabrınızın boyutunu ölçerek hareket etmelisiniz. 7'lerden kağıtla hiç ilgilenmeyip 30'lardan, zirvelerden almak nasıl bir şey, kendinize sorun. Herkes sorsun. Ve neden 7'lerden almadığınızı, 11'lerden almadığınızı kendinize sorun.
    ...

Sayfa 682/804 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •