Sayfa 745/804 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 5,953 - 5,960 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by BTAV Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun sayın White Knight,
    O zamanlar çok yazı yazmasam da sizi Şişecam konusundan hatırlıyorum. Orada garip huylarım yüzünden uzun süreli bir birliktelik olmasa da umarım Kordsa'da uzun yıllar beklentimiz üstünde karlarımız olur.
    Teşekkürler Sn. Btav. İnşallah.

2. Kords neden düşüyor acaba ? Yatırımları ve potansiyeli, artı enflasyonu düşününce bu fiyatlar çok anlamsız

Hocam ayı piyasasında dünya.
    Bizde enflasyon etkisi var tabi ama bu genel olarak tüm hisse senetlerine zaten yansımadı. Sorun hisse fiyatlarından ziyade diğer ürünlerdeki astronomik fiyat artışlarında yaşanıyor bence.
    Kords da bonus olarak hep düşük fiyatlanıyor zaten.
    Umarım bir gün zincirlerini kırdığını görürüz.
    Tüm bunların yanında sosyal medya fenoları tarafından pazarlanmamasının da bir etken olduğunu düşünüyorum ben.

4. Herşeyin fiyatı uçarken borsa düşmez diye düşünüyorum.

5. Sessizlik iyidir, iki gündür güzel.. arada uğrarım böyle ama arada her zaman degil.. 😉 ytd

6. Bu hafta hareket haftası artık kords için

7. Merhaba,

Her zamanki gibi sessiz forum

Daha önce CEO açıklamıştı ama son durumu teyit amaçlı olarak yatırımcı ilişkilerine "kompozit iş kolunda hedef, gelirlerin yüzde 50'sini oluşturması mıdır?" diye sordum.

Nihai hedefin toplam cironun %50’sinin kompozit segmentinden gelmesi olduğunu söylediler.

Toplam cironun yüzde 50'si kompozitten gelirse, kompozit kâr marjı daha yüksek olduğundan net kâra daha olumlu katkı yapar bence. Yani ileride net kârın yüzde 60-70'i kompozitten gelebilir diye düşünüyorum. Yanlış düşünüyor da olabilirim tabii ki Hayırlısı.

Sasa ve Aksa hisseleri tam gaz gidiyor, bizim ki çok nazlı. Neden acaba????

Sayfa 745/804 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •