Sayfa 455/804 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 3,633 - 3,640 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. Spenc hocam ben göremiyorum bugünün pastasını. Bir kaç gün Warren Buffet tarzı sadece gazetelerden takip edebiliyorum piyasayı Böyle de güzelmiş hayat

2.  Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    Spenc hocam ben göremiyorum bugünün pastasını. Bir kaç gün Warren Buffet tarzı sadece gazetelerden takip edebiliyorum piyasayı Böyle de güzelmiş hayat
    Ya düşün sen spencin durumunu bir defter bir kalem. Bilgisayar neyim falan filan yok bende. Takas pasta görmeden gidiyoruz yıllardır. Herkes ona buna vermiş deyince ne oluyoruz diye merak ettim. Okyanusta küçük sandal misali bizimkisi sandal bile değil. Kürek yok ki akıntıyada çekemiyorum. Hayırlısı.

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Ya düşün sen spencin durumunu bir defter bir kalem. Bilgisayar neyim falan filan yok bende. Takas pasta görmeden gidiyoruz yıllardır. Herkes ona buna vermiş deyince ne oluyoruz diye merak ettim. Okyanusta küçük sandal misali bizimkisi sandal bile değil. Kürek yok ki akıntıyada çekemiyorum. Hayırlısı.
    Boşver doğrusunu sen yapıyorsun hocam. Cehalet mutluluktur...

4.  Alıntı Originally Posted by lazy-max Yazıyı Oku
    Boşver doğrusunu sen yapıyorsun hocam. Cehalet mutluluktur...
    Eyvallah hocam

5. Tahtaci Diğer hisselerim tay gibi koşarken bunun bu halini seviyorum ben daha da sal ki portföyümu dengeliyeyim. Tabi tavsiye olmasın.

6. şimdilik elveda
    Fani dünyanın sefası bir kuru kavga imiş, gerçeğiyle insan olmak her şeyden âlâ imiş.

7. Arkadaşlar merhaba;
    Kontrol gücü olmayan paylar ile ilgili bilgisi olan var mı?
    Bilançoda gözüken kontrol gücü olmayan paylar bir hayli yüksek gözüküyor.

8. bu kağıdın gözü hep toprağa mı bakacak

Sayfa 455/804 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •