Sayfa 722/804 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732772 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 5,769 - 5,776 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

Bu sebeple fiyata bakmayın dedim nacizane...
    amaç iyi hisse ama yaramaz tahta havası oluşturmak.

20 de bir dealer arkadaşım aradı abi yabancı satıyor sürekli nolcak her yükselişte veriyorlar falan...
    Kendisinin de büyük oranda kordsa da yatırımı ..

Dedim ki biz inandık mı, şirkete hikayesine herşey çok şükür yolunda mı evet.. O halde bırak kim satarsa satsın çok şükür Allah mahçup etmedi.. ..

Ben bu psikoloji ile hekts mı kaptırdım çok acı tecrübe oldu bana, tahta oyunlarına sinirim bozuldu verdim hepsini.. ki yükselişin de başında yakalamıştım..

Allah utandırmasın inşallah bizi bir an önce yükselsin hedefimize

Bir dost

2. KORDS - Kordsa Global

Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Bu sebeple fiyata bakmayın dedim nacizane...
    amaç iyi hisse ama yaramaz tahta havası oluşturmak.

20 de bir dealer arkadaşım aradı abi yabancı satıyor sürekli nolcak her yükselişte veriyorlar falan...
    Kendisinin de büyük oranda kordsa da yatırımı ..

Dedim ki biz inandık mı, şirkete hikayesine herşey çok şükür yolunda mı evet.. O halde bırak kim satarsa satsın çok şükür Allah mahçup etmedi.. ..

Ben bu psikoloji ile hekts mı kaptırdım çok acı tecrübe oldu bana, tahta oyunlarına sinirim bozuldu verdim hepsini.. ki yükselişin de başında yakalamıştım..

Allah utandırmasın inşallah bizi bir an önce yükselsin hedefimize

Bir dost
    Insallah bir an once yukselsin omur torpusu oldu. Az buz bir miktarim yok 6 ayi gecti ve artik can sikici olmaya basladi bu hisseyi tutmak.
    Dun yazdigim ak yatirim islemlerini takip ediyor musunuz? Sonucta ak yatirim bir sabanci kurulusu ve en cok hisseyi takasinda bulunduran araci kurum.
    Ne yapmaya calisiyor anlamakta gucluk cekiyorum ama ne zaman bu islemleri yapsa hisse mutlaka dusuyor.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sirketi begeniyorum.Ama dis sirketlerdeki is seklini cok anlayamadim.
    ayrinti olarak kabataslak bir.fikrim var tabi ki .
    Ama ara ara ekleme yapmayi ihmal etmiyorum.
    Sabanci sirketlerini pek sevmem ama bu ve brisa sini almistim hadi dedim satmiyim sonra istedigim yerlere geldi;)
    Kordsa da biktirir ama beklendi mi mutlu eder insani..

Ytd

4. Günlerdir hissede ciddi hareketler oluyor ama burada kimseler yok. Küçük yatırımcı ilgilenmiyor demek ki!!!

Derinden takip diyelim hepimiz siperdeyiz

Bir dost

6. gün..

7. dolar bazlı aylık...

20 senedir 0,30 dolar-3,50 dolar arası işlem gören hisse şuan 2,70 dolar seviyelerinde.

ilk bakışta sarı düşen trend göze çarpıyor.trendin aylık direnç değeri 2,95 dolar seviyesinde.bu seviye üstünde 20 yıllık yatay alanın üst bandı olan 3,37 dolar ve 3,50 dolar beklenebilir.bu seviye yüksek hacim eşliğinde geçilebilirse yatay alanı orta-uzun vadede katlamak isteyebilir.yatay alan katlama seviyesi 6 dolar seviyesidir.dolar bazlı tarihi zirve ise 4,50 dolar seviyesidir.

8. İyi şirket ama Kısa dönemli borçlara sıkışık. Dış kaybak sağlayıcı bir bedelli gelirmi acaba?

Sayfa 722/804 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •