Sayfa 620/804 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 4,953 - 4,960 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    O tek bir araç değil mi? Onun iki balonundan kazanacağı para ne olur ki? Belki de bunu prestij için sponsorluk kapsamında bile yapmış olabilir. Ve bu haber bazı mecralarda çıktı, Kap'ı takip etmedim ama 3-5 farklı yerde denk geldim. Bize daha kapsamlı projeler lazım.
    Olumlu etkisi olurdu. Basit bir iş değil. Prestij olarak şirketin ne iş yaptığına dikkat çekerdi KAP gelseydi.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Katılıyorum 2000 derece sıcaklığa dayanaklı termoplastik kompozit üretip tedarik ediyoruz nasa tusaş Boeing bu ürünü monte ediyor onların anlaşması bu ürünü üretim bandına eklemek kompozit üretmek değil...
    Ama Boeing kompoziti dönüştürebilir hale getirdiği projesi var yeni lisans aldı..

Her halukarda Elon musk ne diyordu havacılık (salgın öncesi) kompozit arzını komple alıyor kompozit bulamıyoruz demişti..

Yeni nesil siha iha uzay aracı max 737 helikopterler ... Tüm uçan nesneler ve hatta geleceğin arabası uçan drone lar ağırlıklı kompozit malzeme olacak..

Sektörde abd de 3 4 fabrikası olan kordsa avantajını kullanacaktır sabır...

Bu arada ciroda belli miktarın altında yeni işleri bildirim yapılmıyor orion örneğinde olduğu gibi...

Sabır edelim inşallah herşey beklentimiz doğrultusunda ve hatta daha erken olacak..
    Allah mahçup etmesin inşallah bizi bir an önce yükselsin hedefimize..
     Alıntı Originally Posted by akresta Yazıyı Oku
    https://www.tusas.com/urunler/komponent-uretimi

parça tasarımı ve üretimi yeterince stratejik ve yoğun ve pahalı.... Bir de ham maddesiyle uğraşmaz. diye düşünüyorum.
    Dolayısı ile bu haber tedarikçi kords için olumlu olmalı.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. https://twitter.com/sefa_toptan1/sta...853651968?s=19

okumalık... hissedarlar için de çalışıyorlarmış.

4. Kuşlu sitede bol takipçili agresifler paylaşıma başlıyor. 1 yıldır yerinde sayan bir global hisseyi buradan neden almasınlar? Psikopat spek de mal kaptırıp sonra kızıp aşağı indirme ile vakit geçirsin. Bas gitsin be adam. Vereceksen de pahalı ver. ytd.

5. 2028 Hedef Fiyat Kordsa;

Ciro: 40 Milyar TL
    FAVÖK: 7,5 Milyar TL
    Net Kar: 4 Milyar TL

2028 Aralık Hedef Fiyatım: 220 TL

Yatırım Tavsiyesi Değildir. Atıp fava bekleyeceksin.

6.  Alıntı Originally Posted by akresta Yazıyı Oku
    Kuşlu sitede bol takipçili agresifler paylaşıma başlıyor. 1 yıldır yerinde sayan bir global hisseyi buradan neden almasınlar? Psikopat spek de mal kaptırıp sonra kızıp aşağı indirme ile vakit geçirsin. Bas gitsin be adam. Vereceksen de pahalı ver. ytd.
    Slmlr bugün bende bu mantıkla aranıza katıldım. havacılık bile ufaktan uçmaya başlamışken koskoca kordsa yıda baskılasınlar bakalım ne kadar baskılayacaklar.

7. Citi 40 lot 100 lot tırtıklaya tirtiklaya 30 bin lot aldı. Hayret ki Ak yatırım cansiper önüne takoz koymadı. Sanırım 13 ü bekliyor. Çık da endamını görelim.

8.  Alıntı Originally Posted by Hisseci 16 Yazıyı Oku
    Slmlr bugün bende bu mantıkla aranıza katıldım. havacılık bile ufaktan uçmaya başlamışken koskoca kordsa yıda baskılasınlar bakalım ne kadar baskılayacaklar.
    gel kardeş hoş geldin. burada insanlar para kazanmaktan çok ilerde kazanacakları hayaliyle yaşar. Ne kadan sağlam bir şirkete yatırım (ama uzun vadeli) yaptıklarını düşünüp mutlu olurlar.

Sayfa 620/804 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •