Sayfa 658/804 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 5,257 - 5,264 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    Plak manyağı yapacak kordsa

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Keyifli oluyor dinlemesi, ekran karşısında çekirdek çıtlata çıtlata.. denemelisin, saygılar..

2.  Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    Plak manyağı yapacak kordsa

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O plaklar o sesi çıkarmak için zamanında neler çekmiş.

3. KORDSA nın KOMPOZİT İŞİNDE GELİŞİM SÜRECİ;
    1. SU TÜMER/Kordsa KTMM (İstanbul)
    Sabancı Üniversitesi (SU), 2016 yılında Sabancı Üniversitesi Tümleştirilmiş Üretim Teknolojileri Araştırma
    ve Uygulama Merkezi’ni (SU TÜMER) kurmuştur. SU TÜMER, laboratuvar test, prototip üretim, tasarım ve
    simülasyon hizmetleri, araştırma ve geliştirme hizmetleri kapsamında kompozit malzemeler ve üretim
    alanında tasarım, imalat, montaj ve süreç prototipleme hizmetleri sunan endüstriyel ölçekli araştırma
    ve teknoloji geliştirme merkezidir. Ayrıca üretim teknolojileri alanında hükümet kuruluşlarına ve sanayi
    şirketlerine danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır. SU TÜMER, temel ve uygulamalı araştırma, ürün
    geliştirme, lisansüstü ve yaşam boyu eğitim için tesis sağlamak amacıyla 35 milyon dolarlık bir yatırımla inşa
    edilmiştir. Ayrıca, kompozit üretim teknolojilerinde kuluçka hizmetlerinin yanı sıra ticarileştirme fırsatları için
    bir merkez olarak hareket etmektedir. SU TÜMER, 15 öğretim üyesi, 90’dan fazla lisans ve lisansüstü öğrencisi
    ve yaklaşık 40 araştırmacı, mühendis ve idari personel istihdam kapasitesine sahiptir. SU TÜMER, akademi ile
    endüstri arasında üniversite ve endüstri işbirliği uygulamalarıyla köprü olmayı hedeflemektedir. SU TÜMER
    ve Kordsa arasında kompozit teknolojileri alanında ilk üniversite ve sanayi işbirliği kurulmuştur. Kompozit
    Teknolojileri Mükemmeliyet Merkezi (KTMM) adıyla, dünyadaki kompozit teknolojileri geliştirme merkezleri
    arasında Türkiye’nin öncüsü olmuştur. SU TÜMER, özellikle havacılık, savunma, otomotiv, denizcilik,
    enerji, tekstil, spor ve medikal ekipmanlar gibi çeşitli alanlardaki sektör oyuncularıyla işbirliklerini kurmayı
    amaçlamaktadır.

kaynak; sayfa 34

4. 8.4 mil işlem.ici de 400 bin civarında alım ile günü kapattık

5. Kışa sürede 30 lü rakkamlar hayal olamayabilir.

Al sat turşusunu kur tavsiyesi değildir

6.  Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    Tebrikler

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Rica ederim.dün ve bugün yeni yüksek maliyetler oluştu.hacim de var.bundan sonrasında beklemek düşüyor bize.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    15 de aldım yarısını 20 üstünde verdim.. rahatladım
    Maliyeti 10 a indirdim ;)
    İstediği yere gidebilir... Teşekkür ederim kordsa speği..

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Unlu'nun raporu sonrasi firma yukselise gecti
    Gunluk islere degil buyuk resme bakmak lazim.Allah nasip ederse en azindan 10 sene dokunmayacagim.
    Saygilar.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 658/804 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •