Sayfa 184/804 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284684 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. Düşmesin de)

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

2.  Alıntı Originally Posted by north Yazıyı Oku
    %15-25 büyüme bekleniyor, ciro ve favok de. 160 lık net kara %20 eklersek (düz mantık). hisse başı kar 1 tl olur fk da temettü sonrası 7,5. Şirketin borçluluk durumları da iyi trendde. Yeni yapılacak ABD satın almaları ile karllık daha da iyi olur diye düşünüyorum. Genel kurula çok gitmek istedim ama olmadı orada ABD satınalmalarının etkileri FAVÖK beklentileri ve sinerjisi hk sorular sorardım. Uzun lafın kısası artık hissede aşağı marj pek kalmadı. Yeni satınalmalar ve yeni bilançolar ile 2018 yılında 7,5-10 arasında dalgalanmasını bekliyorum.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR
    katılıyorum. ben gündem ve endksteki saçmalıktan ötürü şu an aslında 9 lara yakın olması gerekirken burada olduğunu düşnüyorum. bütün yatırımcılar günlük vurgunlara bakıyor. hacimsiz bir endeks var kaç gündür. yaza 9 un üzerinde girebiliriz belki de 10 tl de. kimbilir :D

3. Sen nereye çok primli sin hemen sal aşağı daha aşağı

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by 159 Yazıyı Oku
    katılıyorum. ben gündem ve endksteki saçmalıktan ötürü şu an aslında 9 lara yakın olması gerekirken burada olduğunu düşnüyorum. bütün yatırımcılar günlük vurgunlara bakıyor. hacimsiz bir endeks var kaç gündür. yaza 9 un üzerinde girebiliriz belki de 10 tl de. kimbilir :D
    Umut fakirin ekmeği dir

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by 159 Yazıyı Oku
    Fiyatlama için Euro/Dolar paritesi ve Petrol önemli birer değişken. Ancak ülkenin makro ekonomik göstergeleri şu anda tüm değişkenlerin önüne geçiyor. 10 TL olması için karlılığın 210 milyon TL seviyesine çıkması gerekiyor. Bu sene bunu başarabilecek eylemler alınmış görünüyor. Ancak yine dönüp dolaşıp genel ekonomik göstergelere bağlı kalacağımızı belirtmek isterim. 1. Çeyrek bilançoları için son 2 gün kaldı. Mayıs ayında KAP'ta yayınlanır. Bakalım 1. Çeyrek nasıl gelecek?

Geleceği kimse bilemez ancak şirketin doğru yönetilmesi şu anda fiyattan daha önce geliyor benim nazarımda. Kırılganlık arttığı dönemlerde bilançoya olumsuz etki edecek her türlü konuda önlem alınmış olması gerekiyor.

Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

6. Patinaja devam

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

aksa akrilikte kompozitten teşvik varsa,Kordsa da teşvik olur diye düşünüyorum.

ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by s.yavuz Yazıyı Oku
    aksa akrilikte kompozitten teşvik varsa,Kordsa da teşvik olur diye düşünüyorum.

ytd.
    Selam tesvik mantiginda yatirim gerekiyor. Sasa da yatirim var . Bizde ?

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 184/804 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •