Sayfa 725/803 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775 ... SonSon
Arama sonucu : 6420 madde; 5,793 - 5,800 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by erdgass Yazıyı Oku
    Aynen spenc, bilançolar şimdilik orta halli havacılık sektörü biraz toparladı gelecek çeyrekler daha iyi bilançolar görebiliriz. Yada yeni iş ilişkisi, satın alma tarzı haberler de büyümeye olumlu etkisi olur.
    Havacılık sektörü global olarak baktığımızda 2018 den beri dususteydi, yani pandemiden önce. Burada yazdıklarına katılıyorum kordsanin havacılık tarafından olan faaliyetleri bakımından. Tabi sadece lastikleri değil, özellikle geçmiş senede almış olduğu iki şirket önemliydi. O kadar rahat bir şekilde ekranimdan kaldırdım ki kaç olmuş kaç olacak diye bir derdim asla olmadı. Arada gelip çalı arkasindan okumak buymuş demekki, 😊 Umarım diğer şirketlerde böyle olacak portfoylerimizde...
    Hayatın pahalilasmasi, şirketlerdeki tüm kalemlerde ilerleyen zamanlarda hissedilecek.
    Cirolar, alacaklar, borçlar vs vs. ve haliyle eski gelen kar rakamlarıda yuzdesel olarak aynı olsa bile onlardada buyumeler söz konusu olacaktir.
    Hayırlısı hepimiz için elbette gönlümüzce olsun, geçerken bir ugradim diyelim.. saygılar herkese.. yatırım tavsiyesi değildir...

2. Gün boyu fiyat hareketlerini takip ettim. 2.seans ortalarına kadar hisseyi negatif baskıladılar. Diğer tahtalar 3-5 artarken bunlar baskı ve mal toplama peşindelerdi. Bir ara endeks kendini salınca tahtacı lotların kalınlığını hafif arttırdı ve diğerleri gevşerken burası toparlıyordu ufak ufak. Ve gün sonuna doğru agresif olmasa da alımları arttırarak aç karnını doyurmuş oldu. Güzel kapanış yaptı. Kısaca enteresan ve nakışçı bir spek var tahtada. Yeterince mal vermezseniz asla götürmez bir izlenim bırakıyor.

meizu X8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ünlü, kords için 42,9 fiyat öngörmüş. Güzelde bir rapor sunmuş. Okumaya değer, yapistiramadim. Saygılar ytd..

4. Böyle bir günde sıfır ziyaretçi.. kimse dayanamamış belli ki... Ytd
    Poem hc umarım sağlığın yerindedir, seni hiç unutmayacağım, eğer okuyorsan..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,959
    kimmseler yokken burdaydik
    yeni misafirler gelsede yine burdayiz
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

6.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    kimmseler yokken burdaydik
    yeni misafirler gelsede yine burdayiz
    Selamlar sayfa 31 de son yazan kısmına bakiniz içeriğinde ne yazıyor o tarihte kaç yıl olmuş, 😊
    Siz o süreçlerde yoktunuz sanırım. Ytd

7. Tam 13 gün geçmis kimse yok, sayfa temiz, hisse temiz, şirket temiz..
    pandemide düşüp ivmelendigi gün dönüp bir daha arkasına bakmayan nadide şirketlerden.. tebrikler kordsa yönetimine, çalışma ahlakına iş anlayışına ve yatırımcısına verdiği güven için ayrıca teşekkürler.. ytd..

8. Söylenecek herşey söylendi. Herkes keyifle izlemede. Burda yazanların çoğunun tamamen sattığını düşünmüyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 725/803 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •