Sayfa 779/804 İlkİlk ... 279679729769777778779780781789 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 6,225 - 6,232 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. "dinleyin ulan develer,istanbul'da en buyuk benim. baba takiminin da haracini kestik bize posta koyacak kimse kalmadi. benim attigim dikisi kimse sokemez, o kadarrr" olan sahte kabadayi filmindeki dikis tutmaz sabri repligi.

https://youtu.be/foHyrmepUe8

Yüz görümlulugu sebepli, repliği haketti..
    Adamsın.. ytd

İnsan gibi şey etmediler )

Bir dost

Böyle bir hissede kimse bişey yazmıyor

dünyanın dört bir yanın da üretimi var

gelecej burda ama herhalde kimse burda gelecek görmüyor

Alıntı Originally Posted by habala Yazıyı Oku
    Böyle bir hissede kimse bişey yazmıyor

dünyanın dört bir yanın da üretimi var

gelecej burda ama herhalde kimse burda gelecek görmüyor
    Ben dört senedir burdayım dört senedir böyle.
    Bu beklentilerle 50fk'ya kadar bile fiyatlayabiliyor şirketler.
    Ama bu hisse hep böyle.
    Bize iyi gelecek olan tek şey bilançolar.
    Haber, kap, zart zurt etkilemiyor bu hisseyi.
    Malda olup spekülatif hareket bekleyen varsa bence beklemesin
    Tam gaz devam....

5. ben de 1 seneyi aşkın zamandır Kordsa'dayım. bir iki kere bir şeyler yazdım, baktım hiç bir paylaşım olmuyor, bıraktım.

Kordsa'nın Aksa ile nası bu kadar korale hareket ettiği konusunda bi fikri olan var mı? ikisinin de kompozit üretimi var, ancak biri ana ürün olarak kord bezi üretiyor, diğeri akrilik elyaf üretiyor.

tahtacıları aynı olabilir mi?

6. Kordsa takip ettiğim haftalık kanal görünümü..
    4.40$ altında kapanis gelmedigi sürece (suanki kurla yaklaşık 82.x) devam..

Kademeli bir şekilde düştükçe uzun vade yatirim yapılabilecek kaliteli bir sirket olarak görüyorum..

Elinde bulunduranlara hayırli bereketli kazançlar dilerim..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

7.  Alıntı Originally Posted by Kastrat Yazıyı Oku
    ben de 1 seneyi aşkın zamandır Kordsa'dayım. bir iki kere bir şeyler yazdım, baktım hiç bir paylaşım olmuyor, bıraktım.

Kordsa'nın Aksa ile nası bu kadar korale hareket ettiği konusunda bi fikri olan var mı? ikisinin de kompozit üretimi var, ancak biri ana ürün olarak kord bezi üretiyor, diğeri akrilik elyaf üretiyor.

tahtacıları aynı olabilir mi?
    Pek paylaşım yapan olmadığından ben de fazla yazmıyorum. Aslında böyle bir şirketin forumunun bu kadar boş olması garip.

Aksa ile Kordsa'nın benzer hareket sergilemesi tekstil endeksinden kaynaklanıyor olabilir.

Kompozitte Aksa ile Kordsa arasında şöyle bir fark var: Aksa karbon elyaf üretiyor (DowAksa - yüzde 50); Kordsa kompozit kumaş ve prepreg.

Kordsa ciddi bir dönüşüm içinde. Hedef kord bezi üretim şirketinden ileri malzeme şirketine dönüşüm. Kompozit iş kolunu havacılık endüstrisi ve ABD'nin ötesine taşıma ve kompozite ek olarak sürdürülebilir kimyasallarda satın alma hedefleri de var. Ayrıca Microtex'in kalan yüzde 40'ını da alacaklarını düşünüyorum. Şu ana kadar kompozit beklenen getiriyi sağlayamadı ama ileride talebe bağlı olarak cironun büyük kısmı kompozitten gelebilir. Temettü politikası olarak da kârın tamamını dağıtma politikası var ama son yıllarda yatırımlardan dolayı az temettü dağıttılar. Yani şu an tam bir büyüme + temettü şirketi bence.

8.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Kordsa takip ettiğim haftalık kanal görünümü..
    4.40$ altında kapanis gelmedigi sürece (suanki kurla yaklaşık 82.x) devam..

Kademeli bir şekilde düştükçe uzun vade yatirim yapılabilecek kaliteli bir sirket olarak görüyorum..

Elinde bulunduranlara hayırli bereketli kazançlar dilerim..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..
    Teşekkürler.

Sayfa 779/804 İlkİlk ... 279679729769777778779780781789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •