Sayfa 513/803 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon
Arama sonucu : 6420 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    Bedelsiz beklentim var hayirlisi kordsa hic uzmedi hic yaniltmadi yatirimci dostu hissenin hasi
    Ne zamana dersiniz?
    ...

2. AaaaaaaaAA

Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    Bedelsiz beklentim var hayirlisi kordsa hic uzmedi hic yaniltmadi yatirimci dostu hissenin hasi
    Kasada 2018 yıl sonuna göre 4 kat fazla nakit var. 2018 ilk yarıya göre 1 milyar lira fazla ciro var. Ya 40-50 kuruş civarlarında bir temettü göreceğiz ya da en az %20'lik bir bedelsiz sermaye artırımı. Şahsen temettüyü tercih ederim Saygılar...
    Borsa, gelecekle rakamları birleştirme sanatıdır. Twitter: @finansalteori

4.  Alıntı Originally Posted by __EGELİ__ Yazıyı Oku
    Kasada 2018 yıl sonuna göre 4 kat fazla nakit var. 2018 ilk yarıya göre 1 milyar lira fazla ciro var. Ya 40-50 kuruş civarlarında bir temettü göreceğiz ya da en az %20'lik bir bedelsiz sermaye artırımı. Şahsen temettüyü tercih ederim Saygılar...
    Ali Caliskan gectigimiz zamanlarda yaptigi bir aciklamasinda satin almak icin Avrupa'dan da sirket baktiklarini, eger hedeflerine gore bir sey bulurlarsa alacaklarini, finansman icin de gerekirse hissedarlarina doneceklerini soyledi. Yani gerekirse bedelli de olabilir. Kuzey Amerika'daki son sirket alimi sonrasi borc daha da artacak. Eger bol temettu verirse sikinti yasar ilerleyen yillarda. Simdilik 30 kurus versin bence. Bedelli de aciklamasin ama. Ne borc artsin, ne bedelli olsun, ne cok temettu.
    ...

5. Avrupadaki şirket alımı 50 milyon € civarinda olacaktır. Şirketin yeterli kaynağı ve nakit üretme kabiliyeti zaten var. Borçlanma maliyetleri de azalma eğiliminde. Bedelliye ihtiyaç olmayacaktır tahminim. Yakında birşeyler açıklanır.

6.  Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Ne zamana dersiniz?
    2020 ortasi gibi yapabilir belki daha erken beklentim bu sirket buyuyor kar ediyor bunu yatirimcisiy la heryil temettu bedelsiz ve hisse fiyatini yukari cekerek paylasiyor sira da bedelsiz gelirse iyi olut temennim iyi kazanclar

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    dün sanki yukarı fitilini ateşledik. yakın zamanda artık zirvemizi geçip bir üst seviyeye atacağımızı düşünüyorum.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    hadi be kords , roketle artık... çok sıkıştın be kardeşim. forum da hayalet gibi arkadaş. arada gelin be ortaklar...
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Sayfa 513/803 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •