Sayfa 601/804 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 4,801 - 4,808 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by Khvcm1 Yazıyı Oku
    Biz 13-15 için burda değiliz ben 5 senede 100 TL olacağını düşünüyorum temettü ler hariç
    Kompozit ve güçlendirilmiş beton işi çığ gibi büyüyecek ilerde
    guzel yorum...

Fikirlerinize katılıyorum ancak şirketin sabancı sahipliği biraz muamma yaratıyor bende.. Abd yatırımlarının siyasi ayağını göremedik henüz.. Şirketin ortaya koyduğu ürünler ve bu ürünlerin geleceğine istinaden söyleyecek söz yok.. Burda sabancıların yönetim mantığına göre değerlendirmek gerek yani süre vermek pek olası değil. Emin adımlarla gidiyor izliyoruz.. Covid süreci havayolu şirketleri ve dolaylı üretimin 2024 ten önce düzlüğe çıkmayacağını gösterdi yapılan yatırımlarında dönüş süresini tahmin etmek biraz farazi kabaca üfürükçülük olur bence.

VOG-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tavsiye vermek haddime değildir, yazdıklarım sadece beni bağlar..
    'Başkasının çıkardığı yerden inemezsin, düşersin!'

Covid sürecinden önce kordsanın 40 lı rakamları görmesini bekliyordum uzun zamandırda taşıyorum ancak yarının garantisi yok yani 5 yıla 1xx rakamlar herşeyin güllük gülistanlık olduğu bi ortamda mümkün olabilir bence. Siyaseti işin içine katmadan olmuyor. Biden alırsa kordsa biraz zorlanır gibime geliyor..

Aşı ile birlikte 2024 beklentileri öne çekilebilir.. Havacılıkta kompozit büyüme çok iyiydi bu olay patladı zaten şu an 12 lerden alış fırsatı vermezdi salgın olmasaydı ama benim çözdüğüm kadarıyla bir ev otomotivcisine kompozit satışları var söylemiyorlar eğer bu sektöre girersek çok daha hızlı yol alırız
    Kompozit şase elektrikli araçlarda yaygınlaşması mükemmel olur çalışmalar var performans araçları zaten kompozit ama binek araba için daha yolun başındayız.. Bu hikayeleri ve her faaliyet raporunda kompozitin ağırlığı ne kadar artıyoru kollamalıyız..

Güzel bir şirket güzel bir hikaye var inşallah Allah mahçup etmesin bizi..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Aşı ile birlikte 2024 beklentileri öne çekilebilir.. Havacılıkta kompozit büyüme çok iyiydi bu olay patladı zaten şu an 12 lerden alış fırsatı vermezdi salgın olmasaydı ama benim çözdüğüm kadarıyla bir ev otomotivcisine kompozit satışları var söylemiyorlar eğer bu sektöre girersek çok daha hızlı yol alırız
    Kompozit şase elektrikli araçlarda yaygınlaşması mükemmel olur çalışmalar var performans araçları zaten kompozit ama binek araba için daha yolun başındayız.. Bu hikayeleri ve her faaliyet raporunda kompozitin ağırlığı ne kadar artıyoru kollamalıyız..

Güzel bir şirket güzel bir hikaye var inşallah Allah mahçup etmesin bizi..

Üstadım söylediklerinize katılıyorum ancak kordsanın otomotiv için çook çookkk büyük bi yatırım yapması gerekir. Otomotivde malumunuz acayip bir üretim hacmi söz konusu bu hacme mevcut altyapı ve tesislerle ulaşmak mümkün değil. Olmaz demiyorum yanlış anlaşılmasın, üretimi hacimli bir şekilde otomotive de kaydırmak demek kordsa yı rokete bağlamak demek olur.. Keşke olsa

6. Hayal satmaya devam edin edneks ralli iken düşen hissenin reklamını yap. Diğer hisselrm çatır çatır gidiyor. Gubrf hekts yıllardır çıkıyor bu ********ler sürekli baskı ümiğini sıkıyor ky bin. 3 ayda yüzde 10 yapacak önce aşağı yüzde 10 Salacak eziyet çektirerek. Gel bu hisseti sev. Yok 40 yok 100 hayal kurmak bedava gerçekler 11e dayandı

Şirketle konuştum çok küçük maliyetlerle talep karşılanır dedi.. özellikle bende merak etmiştim.. )
     Alıntı Originally Posted by Hancı17 Yazıyı Oku
    Üstadım söylediklerinize katılıyorum ancak kordsanın otomotiv için çook çookkk büyük bi yatırım yapması gerekir. Otomotivde malumunuz acayip bir üretim hacmi söz konusu bu hacme mevcut altyapı ve tesislerle ulaşmak mümkün değil. Olmaz demiyorum yanlış anlaşılmasın, üretimi hacimli bir şekilde otomotive de kaydırmak demek kordsa yı rokete bağlamak demek olur.. Keşke olsa

8. 8 gün hala düşüyor hayal tacirleri hikayeler anlatıyor

Sayfa 601/804 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •