Sayfa 177/804 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. bas bas paraları leyla ya

27 Mart teşvik programında yer alırsa, syn. Poem'in işaret ettiği 8.40 hacımli bir şekilde geçilebilir.

ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    latif abimize göre

Şaka bir yana;
    ABD şirketlerinin satın alınması öncesi fiyat 6,70 seviyelerindeydi o yüzden öyle söyledim.
    Diğer yandan 8,40 ise ciddi bir direnç noktası olarak geçmişte görmüştük. yoksa bir şey bildiğim yok.

Bana göre hisse fiyatı; şirketin faaliyet karına ve büyüme planlamasına göre elde edeceği Defter Değeri ve sektör ortalamasına yakın PD/DD paralelinde olmalı. İşte o zaman çift haneler konuşulabilir. Temkinli olmamız daha iyi olur şu aşamada.
    Arkadaşlar hisselerin PD/DD nereden bakıyorsunuz.

4.  Alıntı Originally Posted by baymetin Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hisselerin PD/DD nereden bakıyorsunuz.
    Bütün rasyolar çeşitli websitelerinde görülebilir. Ben isyatirim com tr adresinden takip ediyorum.

5. KORDSA CEO'su Ali ÇALIŞKAN

Hisse fiyatının düşük kalmasının sebebi olarak, yabancı yatırımcılar açısından bakıldığında ülkenin içinde bulunduğu durumdan kaynaklı olumsuz etkiyi belirtmiş. İşin doğrusu son 1 yılda yabancı oranının %53'ten %42'ye gelmesi konusunu açıklamaya çalışmış. Ancak bu durum diğer şirketler için de geçerli hissiyatı uyandırdı bende. Mesela AKSA Akrilik aynı dönemde yabancı oranını korumuş hatta 1 puan artırmış bile.

KORDSA CEO'su Ali ÇALIŞKAN'ın açıklamaları;

https://www.youtube.com/watch?v=LHsjF_QyPkQ

6.  Alıntı Originally Posted by s.yavuz Yazıyı Oku
    27 Mart teşvik programında yer alırsa, syn. Poem'in işaret ettiği 8.40 hacımli bir şekilde geçilebilir.

ytd.
    ihrcaat ettkileri icin ve yeni yatirinlari oldugu icin ben yer alcaginj dusunuyorum ama yer almasalar dahi vergi indiriminden yararlanirlar diye dusunuyorum...
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

7. Bu hissenin en büyük kusuru Sabancı'ya ait olması...ben 9aydir tutuyorum yüzde 11 eksideyim ...tabi malesef tam trendi yukarı diye atlayıp stop yapmadan sahip çıkmanın cezası...yüzde 11 ana para birde zaman faktörünü koyarsak minimum yüzde 20 zarar ...daha 10lira olacak ta biz maliyeti çıkaralım....yani ölme eşeğim yaz gelsin

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

8.  Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Bu hissenin en büyük kusuru Sabancı'ya ait olması...ben 9aydir tutuyorum yüzde 11 eksideyim ...tabi malesef tam trendi yukarı diye atlayıp stop yapmadan sahip çıkmanın cezası...yüzde 11 ana para birde zaman faktörünü koyarsak minimum yüzde 20 zarar ...daha 10lira olacak ta biz maliyeti çıkaralım....yani ölme eşeğim yaz gelsin

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sn metyusanus bu hissede 4 ncü temettümu alıcam. Hisse 9 kusuru gördü, sizin bahsettiğiniz seviyelerden de asagidan da alım yaptım. Hisse çıkmıyor doğru gördüğü seviyeyi 1 yıldır göremedi. Aramızdaki fark ne sizce? Gördüğü rakamın altindayiz aynı zaman kaybı üstten alinmisligin zararı sadece fark maliyetse işte bekliyoruz yine. Temettüyu bekliyorum maliyetim verdiği miktar kadar yine düşecek. Onunla avutuyorum kendimi, maliyetimin çok düşük olması geçen sene bana para kazandırdığı anlamını vermiyor maalesef. Saygılar. Ytd.

Sayfa 177/804 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •