Sayfa 771/804 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 6,161 - 6,168 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by White Knight Yazıyı Oku
    Gözümüze soka soka paylaşıyon ama uyanan yok kardeşim Bende daha şimdi uyandım. Bu haber güzele benziyor. Bakalım daha ayrıntılı bir bilgi gelecekmi.

2.  Alıntı Originally Posted by Alfonte Yazıyı Oku
    Gözümüze soka soka paylaşıyon ama uyanan yok kardeşim Bende daha şimdi uyandım. Bu haber güzele benziyor. Bakalım daha ayrıntılı bir bilgi gelecekmi.
    Haber bence de güzel. Bakalım nihai sonuç ne olacak. Yatırım kararı alınırsa ve üretilen ürünlere talep olursa bu yatırımın ciroya ne kadar katkı sağlayacağı ve yatırımın geri dönüş süresi de önemli.

Alıntı Originally Posted by White Knight Yazıyı Oku
    Haber bence de güzel. Bakalım nihai sonuç ne olacak. Yatırım kararı alınırsa ve üretilen ürünlere talep olursa bu yatırımın ciroya ne kadar katkı sağlayacağı ve yatırımın geri dönüş süresi de önemli.
    Günaydın

Haberi güzel paylaştığınız için de teşekkür ederim.

Ama bizim KORDSA da bişey yok

4.  Alıntı Originally Posted by habala Yazıyı Oku
    Günaydın

Haberi güzel paylaştığınız için de teşekkür ederim.

Ama bizim KORDSA da bişey yok
    Kardeşim ereğlinin karını yatırarak ilk adımı attık bakalım Yavaş yavaş doldurmaya çalışacağım artık inşAllah

Ya bu panel işi öyle büyük haber ki bence hayallerimizin de ötesinde (tamamen mabadımdan uyduruyorum)
    Ama ortada ne bir haber var,ne bir açıklama, ne kadar ortağız, ne kadar üretilecek, katkısı ne?
    Ama ketumlukta sınır yok.
    Israrla bekleyeceğiz, şu an yanlış yerdeyiz gibi görünüyor fiyattan dolayı ama paşa paşa fiyatı da yansıtacaksınız ama öyle ama böyle.

6. gesan ve kimpur dan bahsedilmezken biriktirme
    ye başlamıştım şimdi buradan biriktirmeye başlıyorum. Umarım hayırlısı olur

8. Toledo Solar 2028 yılına kadar kapasitesini 100 MW'tan 2.8 GW'a çıkarmayı planlıyormuş (ABD'den teşvik çıkmasını umarak). Bu 28 kat kapasite artışı demek. Her artış aşaması 40 milyon USD yatırım gerektiriyormuş. Kabaca her 300 MW için 40 milyon USD desek yaklaşık 400 milyon USD yatırım gerekir. Bu yatırımda Kordsa yer alacak mı, alacaksa nasıl bir iş birliği veya ortaklık olacak bakalım.

Toledo Solar, a small-scale CdTe thin-film panel maker, operates a 100-MW factory in Perrysburg, Ohio, and is banking on the full suite of manufacturing credits available to thin-film companies to grow its annual capacity to 2.8 GW by 2028.

"These are not small numbers," he continued. "For us, you're talking $40 million per leap of growth, from 100 to 300 MW, 300 to 600 MW, etc. For First Solar, they're doing billion-dollar projects. These are not small endeavors."

https://www.solarpowerworldonline.co...lline-silicon/

Sayfa 771/804 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •