Sayfa 589/804 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599639689 ... SonSon
Arama sonucu : 6426 madde; 4,705 - 4,712 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. Gelecek yatırımı buna yapılır. Al-sat peşinde koşanları da her zaman üzer. Adam gibi adam.

2. bunun hacmi niye bu kadar düşük arkadaşlar ben çok eski kord çu değilim ama hoşuma gitmeye başladı hisse.

3.  Alıntı Originally Posted by hunter77 Yazıyı Oku
    bunun hacmi niye bu kadar düşük arkadaşlar ben çok eski kord çu değilim ama hoşuma gitmeye başladı hisse.
    Kendisini sadece havayolu şirketi sanıyor da o yüzden maalesef pandemi sadece kordsa yi vurmuş gibi hareket ediyor.

4. Zararda yazmamis son iki ceyrekte kar etmis aslinda ilginc

5. Bazıları yazarlar, benim hisse prim yapmadı derler, bende diyorum bu hisse gerçekten prim yapmadı. Isin ilginç yanı arkadaşlara bu hisseyi söylüyorum hisseyi bilen yok . Bırakın ne iş yaptığını, bist te böyle bi hisse olduğundan haberleri yok , kords sirketi yetkilileri, bu hisseyi bist te açtıysanız arada çıkın anlatın kardeşim, şirketinize sahip çıkın benim anlatmam ile olmaz...ben biliyorum güveniyorum o yüzden de paramın 3 te biri bu hissede inşallah biriniz okur ciddiye alır lafımı.....

6.  Alıntı Originally Posted by hasanunal39 Yazıyı Oku
    Bazıları yazarlar, benim hisse prim yapmadı derler, bende diyorum bu hisse gerçekten prim yapmadı. Isin ilginç yanı arkadaşlara bu hisseyi söylüyorum hisseyi bilen yok . Bırakın ne iş yaptığını, bist te böyle bi hisse olduğundan haberleri yok , kords sirketi yetkilileri, bu hisseyi bist te açtıysanız arada çıkın anlatın kardeşim, şirketinize sahip çıkın benim anlatmam ile olmaz...ben biliyorum güveniyorum o yüzden de paramın 3 te biri bu hissede inşallah biriniz okur ciddiye alır lafımı.....
    Az kalmış sıra ona geliyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Kordsa benim bildigim borsanın ilk yıllarından beri olan bir şirket..
    Yakında bilmeyen de öğrenecek, 20-25 tl ye gelince görürler

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by hasanunal39 Yazıyı Oku
    Bazıları yazarlar, benim hisse prim yapmadı derler, bende diyorum bu hisse gerçekten prim yapmadı. Isin ilginç yanı arkadaşlara bu hisseyi söylüyorum hisseyi bilen yok . Bırakın ne iş yaptığını, bist te böyle bi hisse olduğundan haberleri yok , kords sirketi yetkilileri, bu hisseyi bist te açtıysanız arada çıkın anlatın kardeşim, şirketinize sahip çıkın benim anlatmam ile olmaz...ben biliyorum güveniyorum o yüzden de paramın 3 te biri bu hissede inşallah biriniz okur ciddiye alır lafımı.....
    Bugün Biri sesimi duydu galiba, hakettiği yere gelsin artık....

Sayfa 589/804 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599639689 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •