Sayfa 37/41 İlkİlk ... 273536373839 ... SonSon
Arama sonucu : 327 madde; 289 - 296 arası.

Konu: MATESİS + ~dogru zamanda - dogru yerde olmak ~

1. IMG_1920.jpg

Garan
    Onaya geldiğimizi düşünüyorum
    Stop olmak saniyemi almaz kavuniçi altında
    Sabırla beklerim
    Beni bağlar teknik bakıştır
    Ytd değil olamazda

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Birde ek olarak
    Hiçbir indikatöre güvenmiyorum
    Sadece trend analizi ve formasyon bazlı bakıyorum
    Bizim bistte indikatörler bul karayı al parayı formasyonu olduğunu biliyor ve düşünüyorum
    Belkide düşünce suçu işliyorum
    Naçizane grafiklerimizi indikatörsüz çizersek daha bir başarılı oluruz gibi gibi

3.  Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    Ek 21971

Sonra bu şekilde düşünüyorum

Sn dostum Matesis ininizle paylaşım yaptım
    Farklı bir bakış açısı oluşturmak
    Bizi daha ileri götürsün dileklerimle
    Başarılar saygılar sunarım

sizin gibi degerli dostlarimla daha gucluyuz ... her daim arkdslar tek sikintim liste disi pek paylasmiyorum eger temel olarak bama begendirebilirseniz o zaman olur istisare ederiz ...

mesela doktas cok begeniyorum ozellikle 4.ceyrek gormek gerek ama guzel gelirse cok hareketli gunler doktas bekliyor olacak ...
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    emlak konuta ne dersiniz. dönme ihtimali var mı. aylık rsı 30 da..

Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

5. IMG_1924.jpg

5.68 üzerinde eski zirve potansiyeli var
    Altında ise bilmiyorum izliycem

Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    Birde ek olarak
    Hiçbir indikatöre güvenmiyorum
    Sadece trend analizi ve formasyon bazlı bakıyorum
    Bizim bistte indikatörler bul karayı al parayı formasyonu olduğunu biliyor ve düşünüyorum
    Belkide düşünce suçu işliyorum
    Naçizane grafiklerimizi indikatörsüz çizersek daha bir başarılı oluruz gibi gibi
    ben 10 senedir sadece indikatör kullanırım ve 5 senedir eyt mağduru olarak geçimim borsa 2 kızım var 1 üniversiteye diğeri liseye gidecek yazınız bana çok saçma geldi kalbinizi kırmak istemem bu benim görüşüm işim endeks hisseleri favorim garan,thy,koza ipeke ve temettü için ise eşimde olan psdtc hacim olmadığı için benim listemde yok fakat biz teknikçileri yabana atmazsanız sevinirim siz haklı olun ben para kazanayım sevg. sayg. hatam varsada af ola..
    Rakamlar Asla Yanılmaz..... Y.T.D

Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    IMG_1924.jpg

5.68 üzerinde eski zirve potansiyeli var
    Altında ise bilmiyorum izliycem

altında 8,50, 28 15 destek var benim indikatör öyle söylüyor sevg sayg. https://hizliresim.com/oXaGM7 https://hizliresim.com/k9a45v

Alıntı Originally Posted by MATESİS+ Yazıyı Oku
    sizin gibi degerli dostlarimla daha gucluyuz ... her daim arkdslar tek sikintim liste disi pek paylasmiyorum eger temel olarak bama begendirebilirseniz o zaman olur istisare ederiz ...

mesela doktas cok begeniyorum ozellikle 4.ceyrek gormek gerek ama guzel gelirse cok hareketli gunler doktas bekliyor olacak ...
    sn, matesis 2. egeen bence psdtc 10 liralık hisse net 2.5 lira temettü açıkladı birde hacim olsa tadından yenmez müsait olduğunda incele arkadaşlarda faydalansın olumlu olumsuz yorumunu belirt.

Sayfa 37/41 İlkİlk ... 273536373839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •