Sayfa 102/153 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon
Arama sonucu : 1223 madde; 809 - 816 arası.

Konu: SUMAS-Sumaş Suni Tahta ve Mobilya Sanayi A.Ş

1. Herkes sussun temettücü Bucuresti konussun. Çöplugunde kimseyi istemiyor anlasilan.

2. Hayal mi gercek mi pazarlama mi sonucunu gormeden saga sola iğneleme ile ne amaci güdüyorsun ? Hic dusunmuyor musun ulan bu adam o kadar teknik/temel paylasim yapti ya dedikleri birebir cikarsa ben ne yaparim ? Tükürdügünü nasil yalatirlar adama o zaman diye neden dusunmuyorsun? Karsindaki adamin bilgi ve becerilerini neden hesaba katmiyorsun ? Kimsin sen ? Sadece sen mi kazanmak istiyorsun bu tahtada ?
    Son düzenleme : Flama; 29-05-2020 saat: 21:52.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,501
    Ben nisan 2019'da biriktirmeye başladım. Ancak şubat ayında istediğim lot seviyesine gelebildim. Şu anda da piyasa gidişatından dolayı hisse hakkında biraz daha heyecanlıyım tabi 7 lirada yatay gittiği günlere göre. Takas her gün yazarım ama hacim azaldı. Ben pek hedef vermedim ina analizi sonucunu vs yazmadım. Şirket sağlam bunu bilmek yeterli.

Syg.

4.  Alıntı Originally Posted by Bucuresti Yazıyı Oku
    Sumaş tahtası hayal satan pazarlamacıları susturdu. Uzun vadeli düşünen temettücüler ile sessiz sakin yola devam eder her zamanki gibi.
    Hergün yazmamız mı lazım aslanım ?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Börsianer Yazıyı Oku
    Ben nisan 2019'da biriktirmeye başladım. Ancak şubat ayında istediğim lot seviyesine gelebildim. Şu anda da piyasa gidişatından dolayı hisse hakkında biraz daha heyecanlıyım tabi 7 lirada yatay gittiği günlere göre. Takas her gün yazarım ama hacim azaldı. Ben pek hedef vermedim ina analizi sonucunu vs yazmadım. Şirket sağlam bunu bilmek yeterli.

Syg.
    Teknik, temel, INA hepsini paylaşabilirsin burada. Bazıları gibi çalıların arkasına gizlenip milletten bilgi saklamak için mi kuruldu forum ?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,501
    Herkesin kendi hissesi hakkında güzel şeyler (borsa deyimiyle gazlama) yazması da gayet normal. Beğenip de almışız sonuçta

Syg

7.  Alıntı Originally Posted by Flama Yazıyı Oku
    1 haziran - 5 haziran haftasini bekle...sonra 2 yil daha beklersin.
    2 haziranda 14.50 kapamazsa yazmam dedin. Hala yazıyorsun . Anladık ki kız sözü vermişsin.

8.  Alıntı Originally Posted by Flama Yazıyı Oku
    Hayal mi gercek mi pazarlama mi sonucunu gormeden saga sola iğneleme ile ne amaci güdüyorsun ? Hic dusunmuyor musun ulan bu adam o kadar teknik/temel paylasim yapti ya dedikleri birebir cikarsa ben ne yaparim ? Tükürdügünü nasil yalatirlar adama o zaman diye neden dusunmuyorsun? Karsindaki adamin bilgi ve becerilerini neden hesaba katmiyorsun ? Kimsin sen ? Sadece sen mi kazanmak istiyorsun bu tahtada ?
    Tükürdüğünü yalayan sensin. Adam olsan sözünü tutsan yazmazdın zaten. Yazdıkların da mesnetsiz o da ayrı mesele.

Sayfa 102/153 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •