Sayfa 114/156 İlkİlk ... 1464104112113114115116124 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 905 - 912 arası.

Konu: SUMAS-Sumaş Suni Tahta ve Mobilya Sanayi A.Ş

Sumas

Günlerdir yatayda kaldı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,501
    Bu fiyatlarda sağlamlaştırma yapıyor diyelim

3.  Alıntı Originally Posted by Flama Yazıyı Oku
    Şirketi hilal66 yönetse daha iyi
    SUMAS'ın yönetimini bize bıraktı kendisi YONGA'da grafik çiziyor. Allah YONGA yatırımcısının yardımcısı olsun. 29 Ağustos hedefi 35 TL çöp asıl hedef 70'i bekleyecekler.

4.  Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    SUMAS'ın yönetimini bize bıraktı kendisi YONGA'da grafik çiziyor. Allah YONGA yatırımcısının yardımcısı olsun. 29 Ağustos hedefi 35 TL çöp asıl hedef 70'i bekleyecekler.
    Sayın hilal66

Allah senin yardımcın olsun. Yonga'da ki yatırımcıların tuzu kuru, keyifleri gıcır. Girip yorumlarımı okuyabilirsin (investing'te de aynı yorumlarım var). Saat gibi işliyor maaşallah. Günlük saatlik kapanışlara kadar bildim. Bugünden itibaren tavan olmaya başlayacağını da bildim. Yorumlarımı okuyunuz

Lütfen benimle tartışamaya girmeyiniz.. Tartışmak istemiyorum. Başka foruma, başka hisseye gidiyorum yine karalamaya devam ediyorsunuz.
    Son düzenleme : Flama; 01-09-2020 saat: 19:11.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Flama Yazıyı Oku
    Sayın hilal66

Allah senin yardımcın olsun. Yonga'da ki yatırımcıların tuzu kuru, keyifleri gıcır. Girip yorumlarımı okuyabilirsin (investing'te de aynı yorumlarım var). Saat gibi işliyor maaşallah. Günlük saatlik kapanışlara kadar bildim. Bugünden itibaren tavan olmaya başlayacağını da bildim. Yorumlarımı okuyunuz

Lütfen benimle tartışamaya girmeyiniz.. Tartışmak istemiyorum. Başka foruma, başka hisseye gidiyorum yine karalamaya devam ediyorsunuz.
    Yok yok işin esprisi hoşuma gitti. Tatlı bir atışma yoksa kimseyle alıp vetemedigim yok. Borsa zor bir platform arada bir şakalaşmakta gerekli diye düşünüyorum. Bilmeyerek uzdumse hakkını helal et güzel kardeşim. Hakaret ve argo olmadıktan sonra bunlar güzel şeyler.

6.  Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    Yok yok işin esprisi hoşuma gitti. Tatlı bir atışma yoksa kimseyle alıp vetemedigim yok. Borsa zor bir platform arada bir şakalaşmakta gerekli diye düşünüyorum. Bilmeyerek uzdumse hakkını helal et güzel kardeşim. Hakaret ve argo olmadıktan sonra bunlar güzel şeyler.
    hilal66,

Helal olsun. Saygılar.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Flama Yazıyı Oku
    hilal66,

Helal olsun. Saygılar.
    Sayın Flama; Umarım çok çok çok kazanırsın. Ben küçük yatırımcının kazandığını duyunca inan en az kendim kazanmış gibi mutlu olurum. Saygı bizden

Alıntı Originally Posted by Börsianer Yazıyı Oku
    Bu fiyatlarda sağlamlaştırma yapıyor diyelim
    Haklısın umarım akıbetı iyi olsun bol şans

Sayfa 114/156 İlkİlk ... 1464104112113114115116124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •