Sayfa 21/157 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 1250 madde; 161 - 168 arası.

Konu: SUMAS-Sumaş Suni Tahta ve Mobilya Sanayi A.Ş

Alıntı Originally Posted by Sabırsız Yazıyı Oku
    saatlerce araştırabilirim. her şey iyi hoş ama tek sıkıntısı çok sığ.... cevaplarınız için tekrardan teşekkür ederim. iyi geceler Sayın bagbozumu
    bu hisse sabır gerektirir. 2020 vadeli düşünmek gerektirir. bol kazançlar

2. Ara ara bu hacimli lotlar oluyor.İşi bilen birilerinin olduğu bence belli.Çünki 10 lotla bile baya yükselirken 30.000 lot ile anca %2 yapıyor o kadar satıcı ne ara gelir ne ara alınır.Yatırım tavsiyesi değildir şahsi düşüncemdir.

3. BUGÜN SATIŞTA SADECE 7.45 DE 3 LOT KALMIŞTI.ONDAN BAŞKADA SATIŞ YOKTU.TOPLAM ALIŞTADA 18.196 LOT VARDI.ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by birşey bilmez Yazıyı Oku
    BUGÜN SATIŞTA SADECE 7.45 DE 3 LOT KALMIŞTI.ONDAN BAŞKADA SATIŞ YOKTU.TOPLAM ALIŞTADA 18.196 LOT VARDI.ytd.
    Sattim ve ciktim. Bu kagidin ederi cok daha yuksek ama islem yok. Garanti ve marbas alici olmasaydi o kadar hisseyi satamazdim. Gerci 2-3 yil bekleyebilseydim belki 3-4 katina cikardi param. Neyse... Kalanlara bol ve hayirli kazanclar.

TA-1004 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    Sattim ve ciktim. Bu kagidin ederi cok daha yuksek ama islem yok. Garanti ve marbas alici olmasaydi o kadar hisseyi satamazdim. Gerci 2-3 yil bekleyebilseydim belki 3-4 katina cikardi param. Neyse... Kalanlara bol ve hayirli kazanclar.

hayırlısı olsun sayın bahmet. siz de iyi para kazanmışsınızdır muhakkak. borsa da bir ticaret neticede, biri alır biri satar. bol kazançlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by paradox Yazıyı Oku
    hayırlısı olsun sayın bahmet. siz de iyi para kazanmışsınızdır muhakkak. borsa da bir ticaret neticede, biri alır biri satar. bol kazançlar
    Sagolun. 4.97den alip 710 (temettu dahil) sattim. Allah bereket versin. Ama derinlik olsa bu fiyatlardan kesinlikle satmazdim.

Vakitsiz öten horozun başını keserler...

7.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    Sagolun. 4.97den alip 710 (temettu dahil) sattim. Allah bereket versin. Ama derinlik olsa bu fiyatlardan kesinlikle satmazdim.

Hayirlisi olsun

Yalniz derinlik yok dediginiz hisse, heralde 4-5 ayda size yuzde 40 kar birakmis ve bunu piyasanin en kotu zamaninda yapmis ve kucumsenmeyecek lotlarla (50 bin lot civari?) alim satim yaparak realize etmenize de imkan tanimis. Likidite yok demeyelim

8. Tekrar uretimimiz baslamis 1 ay kadar kaybettik. Ama bakim sonrasi sanirim bir ust kalite urun grubuna gecis olacak, arada parca degisimleri yapilmis diye ogrendim.

Bu arada bu faizler ile sirket hicbirsey yapmasa elindeki nakitten yillik 5-6 milyon kazanacak gibi.

Sayfa 21/157 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •