Sayfa 57/156 İlkİlk ... 747555657585967107 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 449 - 456 arası.

Konu: SUMAS-Sumaş Suni Tahta ve Mobilya Sanayi A.Ş

1. Sağolasın Goriotbaba ellerine sağlık. Osmanlı 5000 lotu kapmış Cuma günü yapı krediden alınan 3246 lotu bugün vermişler.

2. Alınamayan hisse yapmislar

3. Merhaba arkadaşlar. Ocak ayında Osb Panel'de toplam üretim ve dağıtım miktarı yaklaşık 7000 m3 seviyesinde gerçekleşmiş, yerli üreticiler tarafından üretilen ürünlerin satış fiyatları 210-230 Euro/m3 seviyelerinde gerçekleşmiş.

Osb panel Piyasası tarihinin en düşük satış rakamlarının yaşandığı bir ocak ayını geride bırakmış. Şubat ayı ile birlikte hava şartlarının günden güne iyileşmesi ile talebin de yükselmesi bekleniyormuş.

Ancak, yerli üreticiler talebin düşük olduğu ortamda pazarı iyi takip ediyor ve önemli hamleler ile önemli performans gösterip, tabiri caizse boşluk bırakmıyorlarmış. (Bu önemli, sumaş'ın yerli üretici olması ve stok-fiyat oranları avantajını da iyi kullanması ile bu geçiş dönemini sorunsuz atlatacağını düşünüyorum.)

Ocak ayı sonrasında beklenti, talebin ve fiyatların kademeli olarak artması yönünde imiş.

Kaynak: Ahşap Global

Sektörün nabzını tutan Osb ve Plywood ligine bir süreliğine ara verildiği için şirket bazında Sumaş'tan ayrıntılı bilgi veremedim.

İyi akşamlar. Bol ve bereketli kazançlar dilerim.

4. Sayın bağbozumu,emeğine sağlık.Ayrıca pelet satışları da önemli bizim içün,pelet'in kullanılmadığı alan neredeyse yok.

5. Teşekkürler sn bağbozumu

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 57/156 İlkİlk ... 747555657585967107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •