Sayfa 61/156 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 481 - 488 arası.

Konu: SUMAS-Sumaş Suni Tahta ve Mobilya Sanayi A.Ş

1. Dipnotları okuyan var mı? Bilanço güzel olmasına güzel ama şu sorunun cevabı önemli... Hammadde ve mamul stoğunun mamül/hammadde oranı nedir? Yani nakitle ucuz hammadde alımı yapıldıysa bu çok iyi, ama piyasa şartlarından ötürü mamül ürün satılamamışsa bu çok da iyi değil.
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

2.  Alıntı Originally Posted by mensuk Yazıyı Oku
    Dipnotları okuyan var mı? Bilanço güzel olmasına güzel ama şu sorunun cevabı önemli... Hammadde ve mamul stoğunun mamül/hammadde oranı nedir? Yani nakitle ucuz hammadde alımı yapıldıysa bu çok iyi, ama piyasa şartlarından ötürü mamül ürün satılamamışsa bu çok da iyi değil.
    Hammadde 7.883.966
    Mamul 1.829.853
    Emtia 4.740

Büyük ihtimalle, belirttiğiniz gibi Hammadde alımı yaptılar. Zaten geriye kalan Mamul ve Emtia tutarlarından da belli oluyor.
    Geçen yılki Genel Kurulda Şirketin Hammadde alımlarının büyük oranda peşin olarak yapıldığını ifade ettiklerini hatırlıyorum. Y.T.D.

3. Bilgi için çok teşekkür ederim... Bu bilgiler şirketin çok iyi yönetildiğini hissettiriyor bana...

4. MARBAŞ MARBAŞ !!!!10-20 krş. Al sata devam. Taktikleri böyle demekki. Saygı göstermek lazım. Benim gibi uzunculara ters gelsede, saygı göstermek lazım. Ytd.

5. Eşleşme 8.00 tl 1.500 lot. Ytd.

6. 1500 ortaklı bir firma olunca ikinci üçüncü kuşaktan pay sahipleri fırsat bu fırsat diye satabilir. Marbaştaki satıcı böyle midir bilemeyiz elbette...

Sayfa 61/156 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •