Sayfa 72/156 İlkİlk ... 2262707172737482122 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 569 - 576 arası.

Konu: SUMAS-Sumaş Suni Tahta ve Mobilya Sanayi A.Ş

1. Client Information
    Kronospan UA is a wholly-owned Ukrainian subsidiary of Kronospan Holdings PLC, Cyprus.

Kronospan is the market leader in the wood-based panel sector. It manufactures wood-based panel products at over 40 sites and has 16 distribution centres in 21 countries.

Bu yatırım rekabette bizi zorlayabilir. Sonuçta aynı hedef kitleye satış yapacak... Burasını da düşünmek lazım. Ama yine de Avrupa OSB pazarındaki boşluğu görmek açısından bu yatırım haberi beni memnun etti. Teşekkürler Sayın Neweco...
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

2. https://tr.kronospan-express.com/tr

Türkiyede de distribütörleri varmış. Web sitesi derli toplu... SUMAŞ'ı almak ister mi acaba?

3. Değerli katkılarınız için teşekkürler arkadaşlar.

4.  Alıntı Originally Posted by mensuk Yazıyı Oku
    Client Information
    Kronospan UA is a wholly-owned Ukrainian subsidiary of Kronospan Holdings PLC, Cyprus.

Kronospan is the market leader in the wood-based panel sector. It manufactures wood-based panel products at over 40 sites and has 16 distribution centres in 21 countries.

Bu yatırım rekabette bizi zorlayabilir. Sonuçta aynı hedef kitleye satış yapacak... Burasını da düşünmek lazım. Ama yine de Avrupa OSB pazarındaki boşluğu görmek açısından bu yatırım haberi beni memnun etti. Teşekkürler Sayın Neweco...
    Kronospan hali hazırda, Türkiye OSB pazarında satış yapıyor zaten. Sumaş sektörde yerli üretici olmasının yanı sıra kalite ve fiyat avantajıyla da bir basamak önde bana göre.

5.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Kronospan hali hazırda, Türkiye OSB pazarında satış yapıyor zaten. Sumaş sektörde yerli üretici olmasının yanı sıra kalite ve fiyat avantajıyla da bir basamak önde bana göre.
    Coventya da telbis yüzey kimyasalları isimli bir şirketin distribütörlüğünde Türkiye'ye mal satıyordu ama hem politekniği hem de telbisi satın aldı. Belki dedim bunlar da böyle bir hamle yaparlar... Tabii ki varsayımdan da öte bir temenni...

Venus E2 Plus Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Osb Levha Piyasası Mart ayında toparlanmaya başlamış. Aşağıdaki link'ten Sektör ve Sumaş'la ilgili verilere ulaşabilir siniz.

http://www.ahsapglobal.com/osb-levha...edirtiyor/542/

Sayfa 72/156 İlkİlk ... 2262707172737482122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •