Sayfa 73/153 İlkİlk ... 2363717273747583123 ... SonSon
Arama sonucu : 1222 madde; 577 - 584 arası.

Konu: SUMAS-Sumaş Suni Tahta ve Mobilya Sanayi A.Ş

1. Arkadaşlar nasip olursa haftaya İstanbul'a giderken Sumaş'ın genel Kuruluna katılmayı düşünüyorum. Hayırlısı bakalım.

2. Sayın bagbozumu bilgiler için teşekkürler. Genel kurula katılabilirseniz, görüşlerinizi bekliyoruz. Elinize emeğinize sağlık.

3.  Alıntı Originally Posted by Goriotbaba Yazıyı Oku
    Sayın bagbozumu bilgiler için teşekkürler. Genel kurula katılabilirseniz, görüşlerinizi bekliyoruz. Elinize emeğinize sağlık.
    Rica ederim. İnşallah katılabilirsem izlenimlerimi aktarırım. Kar payı oranının ihtiyat olarak mı düşük tutulduğu, özel bir sebebin olup-olmadığını sormayı düşünüyorum. Y.T.D.

4. 2019 beklentilerini merak ediyorum ben de... Politeknik genel kurulunda Haziran'dan sonra piyasada hareketliliğin başlayabileceğini öngörmüşlerdi.

Venus E2 Plus Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

5. Ben katılmayı düşünüyorum. Sorusu olan varsa sorabilirim. İzlenimlerini aktarabilirim

V3_5580_Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Temettü olarak dağıtılmayıp kasada kalan para ile ilgili planları nedir? Piyasa daralmasının şirkete etkisi ne kadar oldu? Ya da yeni iş bağlantıları var mı? Bakım sonu verimlilik ve kalite artışının satışlara ve kâr marjına nasıl yansımasını öngörüyorlar? Vs vs... Klâsik sorular...

Venus E2 Plus Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

7.  Alıntı Originally Posted by mizan Yazıyı Oku
    Ben katılmayı düşünüyorum. Sorusu olan varsa sorabilirim. İzlenimlerini aktarabilirim

Şimdiden teşekkürler

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by mizan Yazıyı Oku
    Ben katılmayı düşünüyorum. Sorusu olan varsa sorabilirim. İzlenimlerini aktarabilirim

Temettü'nün arttırılmasını isteyebiliriz. A veya B gruba çıkmak için çalışma yapıyorlar mı. Teşekkürler.

Sayfa 73/153 İlkİlk ... 2363717273747583123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •