Sayfa 78/156 İlkİlk ... 2868767778798088128 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 617 - 624 arası.

Konu: SUMAS-Sumaş Suni Tahta ve Mobilya Sanayi A.Ş

1. http://www.ahsapglobal.com/sumas-osb...Y0faI9knAgcIgk

Sanırım piyasa sıkışıklığını bu şekilde atlatmayı düşünüyorlar. Y.T.D.

2. Değerli forumdaşlar, Sumaş yönetimi ile ilgili biraz araştırma yaptım fakat herhangi bir bilgiye ulaşamadım. Hakim ortak ve yönetimin dürüstlüğü ve yetkinliği konusunda daha önce yapılmış yazışmalar veya basında çıkmış haber bildiğiniz varsa link paylaşabilirseniz mutlu olurum.

Saygılar.

3.  Alıntı Originally Posted by Alekhine79 Yazıyı Oku
    Değerli forumdaşlar, Sumaş yönetimi ile ilgili biraz araştırma yaptım fakat herhangi bir bilgiye ulaşamadım. Hakim ortak ve yönetimin dürüstlüğü ve yetkinliği konusunda daha önce yapılmış yazışmalar veya basında çıkmış haber bildiğiniz varsa link paylaşabilirseniz mutlu olurum.

Saygılar.
    Kendilerini tanimiyorum ama aldiklari kararlara bakarsak bence duzgun yonetilen bir sirket.

Dogru zamanda OSB uretimine gecis yapilmis, bu urundeki yerel uretim acigi iyi tespit edilmis ve urunun pazar potansiyeli erken kesfedilmis.

Agresif buyume yerine istikrarli ve kademeli buyume kaydedilmis. Bilanco yonetimi temkinli olmus.

Zamaninda cok ortakli olarak kurulmus ve bolge halki pay sahibi olmus. Bu kucuk ortaklarin hisse degeri ortaya ciksin diye borsada islem gorme karari alinmis. 2 senedir de temettu aciklanmis.

Genel kurul tutanaklarindan gordugum tek kurumsal ortak Canakkale Seramik. Bu da bana gore iyi bir sinyal, cunku bu grup da oyle herkesle is yapan bir grup degil.

4. Vakıf ve piramit 10 lot alış girmiş,
    Şeker ve iş 10 lot satış girmiş.
    55,60 krş luk işlemler.
    Ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by Goriotbaba Yazıyı Oku
    Vakıf ve piramit 10 lot alış girmiş,
    Şeker ve iş 10 lot satış girmiş.
    55,60 krş luk işlemler.
    Ytd.
    Vakiftaki 10 lot benim. Ben tabana alış girmedim. 6.88 e alış girmistim. Bir baktım tabandan vermişler . Ben bu işten hiç birşey anlamadım. Bileydim daha çok yazardım. Bu piyasada alım satım fiyat nasıl belirleniyor bir bilen var mı.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 78/156 İlkİlk ... 2868767778798088128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •