Sayfa 9/156 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 65 - 72 arası.

Konu: SUMAS-Sumaş Suni Tahta ve Mobilya Sanayi A.Ş

1. Sumaşta neweco nun paylaştığı bilgiler beni m açımdan güzeldi.Bu tip bilgiler bence güzel paylaşımlardır.Teşekkür ederim.

2.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Günaydın sn.bagbozumu.İşbirde acayip canımı sıktı yazılanlar.Bakalım biraz yükseliş olursa bursıda aynı öylemi olacak.İşbir sayfasına yorum yazdım üstüne alınma seni geçmişten bilir fikirlerine saygım vardır.Sumaş ta New
    Günaydın Sn.viking, Yazınızı okudum şu anda elimde isbir kalmasa da yazdıklarınıza kelimesi kelimesine katılıyorum. Sumaş'ın genel kuruluna katıldım ayakları yere basan köklü bir şirket, şirketin sahibi (%60 hisse onda) aklı başında ne yaptığını iyi bilen mütevazi bir insan, kaynaklar yerli yerinde kullanılıyor israf yok en basit örnek genel kurul toplantısı fabrikanın içinde yapılıyor. Şirketin temel verileri çoğu Ana pazar hatta Yıldız pazar şirketlerinden iyi (şu anda) durumda, gelecekte çok umutlu olduğum bir hisse Y.T.D.

3. Tam benlik desenize uzun vadeyi kısaya tercih ederim tutumlu adamları severim.Hazır fiyat şişmeden aylık aylık alınır.Maaştan artanla biyerde bes yapmış oluruz.

4. Millet olarak aceleciyiz.Bu gün alalım yarın kazanalım.ne zaman uzun vade yatırım düşinürüz o zaman kazanırız.3 yıldır işbir yibitaş yonga bekliyorum hiçte pişman değilim.Burda pişman olmam.

5. https://www.ahsapglobal.com/ne-osb-imis-arkadas/374/

Evet fabrikamız tam kapasite calismaya devam, fiyatlar daha da yukselmis diyor haberde. Ve en guzeli sanırım sirket kapasite artiracak yine habere gore. Eldeki nakti firmayi buyutmek icin kullanmak iyidir. Sektorde acik oldugu icin buyumeye yansimasi hizli olur diye tahmin ediyorum. Guzel bir UV hikayemiz var.

6. Kapasite arttırımı yurt dışı ile ne alakası var.Acaba ortakmı alacaklar.Makaleye göre piyasda belirleyici olabilir.

7.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Kapasite arttırımı yurt dışı ile ne alakası var.Acaba ortakmı alacaklar.Makaleye göre piyasda belirleyici olabilir.
    ben yeni kapasite icin gerekli makineleri alacaklari yurtdisi firma olarak dusunmustum

8. O da olabilir.Nihayetinde güzel haberler.

Sayfa 9/156 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •