Sayfa 153/153 İlkİlk ... 53103143151152153
Arama sonucu : 1223 madde; 1,217 - 1,223 arası.

Konu: SUMAS-Sumaş Suni Tahta ve Mobilya Sanayi A.Ş

1. Şirketin beklentileri mevcut, öncelikle şu üst pazar beklentisini ele almak lazım, poipte olup tüm kriterleri yerine getiren şirket üst pazar başvuru yapma zorunluluğu var yönetmelikte... SUMAŞ tüm kriterleri yerinde mi? Eğer yerinde ise başvurmak zorunda...yok eksik ise beklemeye devam....tüm kriterler tam ise 1 yıl icinde mi başvuru yapmak zorunda yoksa canı istediği zaman mı?? Bunu bilen varsa aydınlatabilir mi bizleri saygılar

2.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Şirketin beklentileri mevcut, öncelikle şu üst pazar beklentisini ele almak lazım, poipte olup tüm kriterleri yerine getiren şirket üst pazar başvuru yapma zorunluluğu var yönetmelikte... SUMAŞ tüm kriterleri yerinde mi? Eğer yerinde ise başvurmak zorunda...yok eksik ise beklemeye devam....tüm kriterler tam ise 1 yıl icinde mi başvuru yapmak zorunda yoksa canı istediği zaman mı?? Bunu bilen varsa aydınlatabilir mi bizleri saygılar
    tüm şartlar yerınde olsa bıle zorunluluk yok . yönetmelikte şirketin başvuru yapacak der . yanı keyfıyıyete bırakmış durum.

3.  Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    tüm şartlar yerınde olsa bıle zorunluluk yok . yönetmelikte şirketin başvuru yapacak der . yanı keyfıyıyete bırakmış durum.
    Teşekkür ederim, UZERB gecen sene başvurmuş galiba Red yemişti, bu sene Red yediği maddeyi değiştirdi ve beklenti oluşturdu, umarım bizim şirket sahipleride başvurur... İnsaflarına kalmak da ne zormuş

4.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim, UZERB gecen sene başvurmuş galiba Red yemişti, bu sene Red yediği maddeyi değiştirdi ve beklenti oluşturdu, umarım bizim şirket sahipleride başvurur... İnsaflarına kalmak da ne zormuş
    uzerb red yediği madde kotasyon yonergesıne göre üretim yapma zorunluluğu var . şirketi arayıp sorabilirsiniz üretim yapıyor msuunuz yoksa halen dışarıdan alıp mı satıyorsunuz diye .

5.  Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    uzerb red yediği madde kotasyon yonergesıne göre üretim yapma zorunluluğu var . şirketi arayıp sorabilirsiniz üretim yapıyor msuunuz yoksa halen dışarıdan alıp mı satıyorsunuz diye .
    ve uzerb faaliyet konusunu değiştirme kararı aldı . ana pazar için büüyk bir adım atıldı . buyuk ıhtımal ıle basvuru yapılacaktır . ağustos ayında bır yıl süre doluyor .

6. sumas gerıye donuk bır yıllık fdo hısse değeri 360 milyon tl üstüne çıktı .
    bilanço eli kulağında nisan ayı içinde gelmeli . yıne nısan son haftası 2024 ilk çeyrek vuk gelmeli

7. yeni yönetimi sumas olumlu karşıladı . yeni yönetim acaba ana pazar başvurusu yapar mı bakacağız .

Sayfa 153/153 İlkİlk ... 53103143151152153

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •