Sayfa 83/153 İlkİlk ... 3373818283848593133 ... SonSon
Arama sonucu : 1223 madde; 657 - 664 arası.

Konu: SUMAS-Sumaş Suni Tahta ve Mobilya Sanayi A.Ş

1. Ağustos başından itibaren gedik tek satıcı. Son 3 gün yine ne bulursa , panik halinde veriyor. Ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by Neweco Yazıyı Oku
    Batti denilen yildiz sunta 1.2 milyar tl'ye satilmis yabanci firmaya

https://www.kocaelidenge.com/amp/gun...di-h18233.html
    Dünyanın en büyük OSB, Sunta ve MDF üreticisi Avusturya merkezli Kronospan, YILDIZ SUNTA MDF'yi satın aldı.

Yıldız Sunta ile ilgili çok önemli bir gelişme yaşandı. Dünyanın en büyük Sunta ve MDF üreticisi Kronospan, Yıldız Sunta MDF'yi satın aldı. Satış 1 milyar 200 milyon bedelle gerçekleşti.

DAHA FAZLA REKABETÇİ OLACAK

Dünyada birçok ülkede toplam 40 üretim tesisi bulunan Kronospan, 10 yılı aşkın Türkiye'de Kastamonu şehrinde üretim yapıyor. Firma Türkiye'deki büyüme planları doğrultusunda pazar payını artırmak ve hakim pazar olan Marmara ve Ege bölgesinde daha rekabetçi olmak adına Yıldız Sunta MDF'yi satın aldı.

Haberden etkilenmeyin diye yazmak istememiştim ama sizde okumuşsunuz. Sektörde işler daha kızışacak sanki.

3. Rekabet iyidir bereket getirir.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Hisse almak istiyorum ama bir turlu alamiyorum. Bu tahtada nasil hisse alabiliriz

Sent from my SM-A505F using Tapatalk

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,501
    Sabah saat 9.55 öğlen 12.55 akşam da 17.50 saarlerinden önce emir girerseniz ve yazdığınız fiyatta satıcı varsa gelir. Örnek bugün 5.90 fiyattan alabilirsiniz.

Syg.

Sayfa 83/153 İlkİlk ... 3373818283848593133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •