Sayfa 90/151 İlkİlk ... 40808889909192100140 ... SonSon
Arama sonucu : 1203 madde; 713 - 720 arası.

Konu: SUMAS-Sumaş Suni Tahta ve Mobilya Sanayi A.Ş

Alıntı Originally Posted by Alekhine79 Yazıyı Oku
    Sayın paydaşlar, Brüt Takas pazarından çıkmak için gerekli olan koşullar nedir?

Nette arattım fakat doyurucu bir bilgiye ulaşamadım..
    Aynen ben de...Bu hisse niye brüt takasta.ilk açıldığı günden beri mi...yeni mi oldu...bu pazar gereği mı....yip da bile brüt takas uygulaması yok.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2. İng yatırım bulduğu her alıcıya veriyor. Bakalım hangi fiyatta bitirecek malını?

3. Herkese selamlar... Ülkemiz kritik süreçlerden geçiyor... İnşallah sağ salim atlatırız... Bu Coronavirüs olayı SUMAS'ın siparişlerini ve dolayısıyla yurtdışı satışlarını artırır mı? Bence artırır...
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

4. https://www.ahsapglobal.com/naci-sen...lar-verdi/986/

Brüt takastan yakında çıkacağız inşallah..

5.  Alıntı Originally Posted by Alekhine79 Yazıyı Oku
    https://www.ahsapglobal.com/naci-sen...lar-verdi/986/

Brüt takastan yakında çıkacağız inşallah..
    Genel kurula katılabiliecek ortaklar bu konuda baskı yapabilirler üst yönetime.

6.  Alıntı Originally Posted by Bucuresti Yazıyı Oku
    Genel kurula katılabiliecek ortaklar bu konuda baskı yapabilirler üst yönetime.
    Geçen yıl da Naci Bey aynı dergiye bu konuyla ilgili beyanat vermişti. Genel kurulda bu konuyu sorduğumda oturum başkanı şirket sahibinden doyurucu bir cevap alamamıştım.

7.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Geçen yıl da Naci Bey aynı dergiye bu konuyla ilgili beyanat vermişti. Genel kurulda bu konuyu sorduğumda oturum başkanı şirket sahibinden doyurucu bir cevap alamamıştım.
    Fazla güvenmemek lazım o zaman Naci beyin demeçlerine sn. Bağbozumu. Muhtemelen onlara angarya geliyordur üst pazar işleri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,501
    Sn genel Müdür'ün kötü geçti dediği yılda bile 11mn net kar elde ettiysek atak bekliyorum dediği 2022 yılında yaşadık demektir 😊

Sayfa 90/151 İlkİlk ... 40808889909192100140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •