Sayfa 84/153 İlkİlk ... 3474828384858694134 ... SonSon
Arama sonucu : 1223 madde; 665 - 672 arası.

Konu: SUMAS-Sumaş Suni Tahta ve Mobilya Sanayi A.Ş

1. ozsermaye_cari_donem_karlilik_orani_kriteri_gecen_ enf: ['ACSEL.xlsx', 'ALKA.xlsx', 'ALKIM.xlsx', 'ANACM.xlsx', 'ASELS.xlsx', 'BIZIM.xlsx', 'CEMTS.xlsx', 'CMBTN.xlsx', 'DESPC.xlsx', 'DEVA.xlsx', 'DGATE.xlsx', 'DITAS.xlsx', 'DMSAS.xlsx', 'DURDO.xlsx', 'EGGUB.xlsx', 'ERBOS.xlsx', 'EREGL.xlsx', 'FRIGO.xlsx', 'GEDZA.xlsx', 'INDES.xlsx', 'JANTS.xlsx', 'KAREL.xlsx', 'KARTN.xlsx', 'KNFRT.xlsx', 'KRTEK.xlsx', 'LINK.xlsx', 'LOGO.xlsx', 'MAALT.xlsx', 'MEGAP.xlsx', 'MERIT.xlsx', 'SELEC.xlsx', 'SNPAM.xlsx', 'SODA.xlsx', 'TAVHL.xlsx', 'TGSAS.xlsx', 'TUKAS.xlsx', 'TUPRS.xlsx', 'ULKER.xlsx', 'ULUSE.xlsx', 'VAKKO.xlsx', 'YATAS.xlsx', 'YUNSA.xlsx']

ozsermaye_cari_donem_karlilik_orani_kriteri_gecen_ iki_enf: ['ADANA-ADBGR-ADNAC.xlsx', 'BFREN.xlsx', 'BIMAS.xlsx', 'BOSSA.xlsx', 'CLEBI.xlsx', 'COSMO.xlsx', 'CRFSA.xlsx', 'EGEEN.xlsx', 'EMNIS.xlsx', 'FMIZP.xlsx', 'FROTO.xlsx', 'HEKTS.xlsx', 'KLMSN.xlsx', 'OTKAR.xlsx', 'OZBAL.xlsx', 'PKENT.xlsx', 'PSDTC.xlsx', 'SASA.xlsx', 'SERVE.xlsx', 'SODSN.xlsx', 'SUMAS.xlsx', 'TKFEN.xlsx', 'TKNSA.xlsx', 'TOASO.xlsx', 'VESBE.xlsx']

ozsermaye_degisim_hizi_kriteri_gecen_enf: ['ACSEL.xlsx', 'AKSEN.xlsx', 'ALYAG.xlsx', 'BALAT.xlsx', 'BNTAS.xlsx', 'CEMAS.xlsx', 'COSMO.xlsx', 'FRIGO.xlsx', 'HEKTS.xlsx', 'KNFRT.xlsx', 'KRSAN.xlsx', 'OTKAR.xlsx', 'SERVE.xlsx', 'SNPAM.xlsx', 'SUMAS.xlsx', 'TUPRS.xlsx', 'ULKER.xlsx', 'USAK.xlsx']

ozsermaye_degisim_hizi_kriteri_gecen_iki_enf: ['BMELK.xlsx', 'DOGUB.xlsx', 'EMNIS.xlsx', 'IZMDC.xlsx', 'KLMSN.xlsx', 'KRSTL.xlsx', 'SONME.xlsx', 'TKNSA.xlsx']

enf = enflasyon = %19 aldım
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

2. Daha toplayacaktik. Hizli gitti

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Borsa İstanbul da 04. Kasım da yeni başlayacak dönem bizlere güzel fırsatlar sunuyor. 09.55 ile başlayarak her saat 17.55 e kadar 10 seans oluyor. Ayrıca 18.05 ve 18.08 kapanış seansları ile 12 seans olacak. Hayırlısı inşallah. GİP. İlgilendiren kısmı. Ytd.

4. Sumaş a.ş. ninde biran önce pazar 2 'ye geçmesi dileğiyle. Pkent pazar 2'ye geçti.PÖİP dan çıkış için şirketin çabası gerekli. Şirket çok iyi yönetiliyor, borç yok ,kasada nakit dolu, satışlar artıyor. Pazar değişikliğide olursa çok güzel olacak. Ytd.

5. Güvenli bölge de yapılması düşünülen inşaatlaarla ilgili tüm çimento ve demir çelik ler çok güzel primler yapıyor. inşaatta kullanılan OSB konusunda lider konumdaki firmanın hareketsiz kalması ilginç bir durum. Ytd. Allah'ım Mehmet'çiklerimizi korusun. Yolları açık olsun.

6.  Alıntı Originally Posted by Goriotbaba Yazıyı Oku
    Güvenli bölge de yapılması düşünülen inşaatlaarla ilgili tüm çimento ve demir çelik ler çok güzel primler yapıyor. inşaatta kullanılan OSB konusunda lider konumdaki firmanın hareketsiz kalması ilginç bir durum. Ytd. Allah'ım Mehmet'çiklerimizi korusun. Yolları açık olsun.
    Sn. Goriotbaba size saygım var, siz dile getirdiniz diye yazmıyorum. Hiç bir şey insan hayatından önemli değildir. Savaştan bile maalesef rant umanlar var. Ne bir Evladımızın burnu kanasın nede savaş üzerinden para kazanılsın.

7.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Sn. Goriotbaba size saygım var, siz dile getirdiniz diye yazmıyorum. Hiç bir şey insan hayatından önemli değildir. Savaştan bile maalesef rant umanlar var. Ne bir Evladımızın burnu kanasın nede savaş üzerinden para kazanılsın.
    Sayın bagbozumu çok haklısınız. Allah'ım ülkemizi ve Mehmetçik lerimizi korusun.🙏

8. 5.93'den 7k alıp bugün 7.98 ile sattım, umarım hissedekiler için daha da yükselir, benim hissenin çoğunluğu fener'de oradaki zararı karşıladım çok şükür, herkese hayırlı kazançlar

Sayfa 84/153 İlkİlk ... 3474828384858694134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •