Sayfa 147/156 İlkİlk ... 4797137145146147148149 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: SUMAS-Sumaş Suni Tahta ve Mobilya Sanayi A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Twitter da dolasım hisse adeti 1.500.000 lot diye paylaşmışlar, burada eski sayfalarda 800 küsür bin lot denilmişti hangisi dpgru acaba?
    orada fıılı dolaşım 1,518848 ama patorna aıt olan var gerı alınan pay var kaleseramık payı var onları cıkrınca 850k cıvarı kalıyor

2. Affınıza sıgınarak sumaşı orma ile kıyaslarsak büyüklük potansiyel vesaire hangini tercih etmeliyim tşk ederim

3. Evet toplam 5000 lota tamamladım artık bekleme zamanı... Umarım 5 sene içinde bir bedelsiz yapmaz ve poltk yolunda ilerler.....

4.  Alıntı Originally Posted by camc43 Yazıyı Oku
    Affınıza sıgınarak sumaşı orma ile kıyaslarsak büyüklük potansiyel vesaire hangini tercih etmeliyim tşk ederim
    Ormayı pek incelemedim, biraz baktım 6 milyar piyasa değeri var 10 katına cıksa 60 milyar eder, sumas 2 milyar değerinde 10 katı 20 milyar eder, pekde yüksek sayılmaz göze batmaz gibi... Sumasın arsaları cok değerli ilerde değerlendirir mi bilinmez ama bir haber ile ucar...suması poltk ya cok benzetiyorum ilerde niye olmasın... Orma ile sumasın karı ikisininde cok iyi geldi bana, ama borcu varmıdır bilmem... Karar sizin para sizin inceleyin bence

5.  Alıntı Originally Posted by camc43 Yazıyı Oku
    Affınıza sıgınarak sumaşı orma ile kıyaslarsak büyüklük potansiyel vesaire hangini tercih etmeliyim tşk ederim
    sadece büyüklük açısından bakarsanız orma tabı daha buyük . ama aynı orman sekötrü ama ürün başka .

6. Alakanız için teşekkür ederim

7. enflasyon muhasebesınde gol yer mı ? tahmin etmiyorum ama belli de olmaz

8.  Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    enflasyon muhasebesınde gol yer mı ? tahmin etmiyorum ama belli de olmaz
    Faaliyet karı güzel gelsin yeter ortak... Kimisi 100 civarı kar bekliyor gelir bilmem, ama seneye 200 civarı geleceğinden eminim hayırlısı

Sayfa 147/156 İlkİlk ... 4797137145146147148149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •