Sayfa 152/156 İlkİlk ... 52102142150151152153154 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: SUMAS-Sumaş Suni Tahta ve Mobilya Sanayi A.Ş

1. Yani sence özsermaye ne olur.ben rakam verdim.

2. [QUOTE=meho;6768421]Yani sence özsermaye ne olur.ben rakam verdim.[/QUO

enflasyon muhasebesının çok farklı girdi /çıktıları var . ve biz 2015 öncesi durum ne bilmiyoruz . veri yok elde .

gerçi olsa ne değişir benim açımdan koca bir hiç .

havada kalacak yorum yapmak beni aşar .

ilk bilanolar gelmeden önce görusum veya yorumum vardı ancak gelenleri görünce otur oturdugun yerde boş boş yazma dedım kendıme

3. Ana konu arsa değerlemesi. mal mülk değerlemesi..

4.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    Ana konu arsa değerlemesi. mal mülk değerlemesi..
    fazla beklentınız olmasın

5. Denize 8 mm sanayi arsasi donum degeri assagi yukari belli 30 donum ornrk versek sirf o arsa en az 300 milyon yapıyor.makine diger mal mulk de var..adam her yil kar yapip temettu veriyor.pelet yatirim degerlemeside eklenir..iste sana kucuk sermayeli az hisseli kagit..toplanmis da..orma da biraz buna benziyor..ormaninda ozsermaye yuzde yuz artsa bile 1e 200 bedelsiz pota siyel olusur..beklenti bunlar gelecegin kagitlari bunlar..sumas sermaye dusuk daha avantajli 1e100 bedelsiz potansiyel olusmasi.kagit toplu yolu diger orneklerde oldugu gibi..uzun..yukari.

6.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    Denize 8 mm sanayi arsasi donum degeri assagi yukari belli 30 donum ornrk versek sirf o arsa en az 300 milyon yapıyor.makine diger mal mulk de var..adam her yil kar yapip temettu veriyor.pelet yatirim degerlemeside eklenir..iste sana kucuk sermayeli az hisseli kagit..toplanmis da..orma da biraz buna benziyor..ormaninda ozsermaye yuzde yuz artsa bile 1e 200 bedelsiz pota siyel olusur..beklenti bunlar gelecegin kagitlari bunlar..sumas sermaye dusuk daha avantajli 1e100 bedelsiz potansiyel olusmasi.kagit toplu yolu diger orneklerde oldugu gibi..uzun..yukari.
    değerleme 2004/2023 yılı arası enflasyon değerlerı üzerinden olavağı için afaki bir sonuç olmaz . ama asıl olay halen ana pazara geçiş olayı
    şu an kotasyon 8. madde şartları taşınıyor . 24,53 fiili dolaşım ve bunun geriye dönük bir yıllık piyasa değeri 350 milyon tl olması

kotasyon şartı 20 oranlı fiili dolaşım ve 250 milyon tl pd

7. Gercekmisiniz siz .önemli olan beklenti değerleme.kar ve bedelsiz potansiyeli. Orma dedigim gibi yüzde yüz degerlemeyi artirdi.ivme yukarı..sumastaki beklentide aynı..özellikleri yaziyorsunuz üst pazarı..kuştur üst pazardami gördü 9 milyon fiyatı.zaten üst pazar icin şartlar uyuyor.patronun isteğine bağlı..ama özsermaye artışı ve gideceği rakamı patron engelleyemez.ozellikle yazıyorum sermaye 6.2 milyon olan kağıt iyi bir özsermaye ile 5milyonlu 10 milyonlu rakamlara niye ulasmasin.zaten geçmişte periyodik artirdigi sermayeyi artırması gerektigi arayı acmis durumda.1e 10 yada 20 sermaye artiriyorum dediği anda yemede yanında yat. Üst pazar patrona bağlı.binu konu etmeyin.ama değerleme kar ve sermaye artirimi.kagidi başka kategoriye sokar.

8.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    Gercekmisiniz siz .önemli olan beklenti değerleme.kar ve bedelsiz potansiyeli. Orma dedigim gibi yüzde yüz degerlemeyi artirdi.ivme yukarı..sumastaki beklentide aynı..özellikleri yaziyorsunuz üst pazarı..kuştur üst pazardami gördü 9 milyon fiyatı.zaten üst pazar icin şartlar uyuyor.patronun isteğine bağlı..ama özsermaye artışı ve gideceği rakamı patron engelleyemez.ozellikle yazıyorum sermaye 6.2 milyon olan kağıt iyi bir özsermaye ile 5milyonlu 10 milyonlu rakamlara niye ulasmasin.zaten geçmişte periyodik artirdigi sermayeyi artırması gerektigi arayı acmis durumda.1e 10 yada 20 sermaye artiriyorum dediği anda yemede yanında yat. Üst pazar patrona bağlı.binu konu etmeyin.ama değerleme kar ve sermaye artirimi.kagidi başka kategoriye sokar.
    yazdıgımı bır daha okuyun lütfen . ben fıyatla ılgılı en ufak yazı yazmadım . bılanco ıle ılgılı yazmadım . değerleme içinse rutın içinde 2004/2023 resmi enflasyon oranında olacak . .

Sayfa 152/156 İlkİlk ... 52102142150151152153154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •