Sayfa 16/24 İlkİlk ... 61415161718 ... SonSon
Arama sonucu : 186 madde; 121 - 128 arası.

Konu: Günlük BİST100 Hisseleri Teknik Anazlizi

Alıntı Originally Posted by Dedektifjjdj Yazıyı Oku
    Hocam bu KLGYO erken doğum mu yaptı
    zaten sıradaydıda öncelik vermemiştik. bence borsada şans buna denir.. evet peş peşe kaç tane doğrdu
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

piyasa yıllardır algı bombardımanı altına. bunlardan onlarcasını sayabilirim ama bir tane örnek vereceğim. hani sağlam kağıt diye xu030 veya xu100 külliyen eksozdan çıkarttıkları ndan başka bir şey değil.. sağlam kağıt grubuna bakmadan piyasada alıcısı satıcısı çok olan, ilgi gören kağıttır. gerisi hikaye... şimdi son dönemlerde üç beş milyon hacimle tavan tavan giden hisselere herkes iç çekerek izliyorya, üç gün sonra beş gün sonra her neyse piyasa tersten esmeğe bi başlasın satmak bir tane alıcı bulamayacaklar. ama sağlam dediğim piyasanın ilgisini çeken kağıtlar ucuz pahalı alıcı bulurlar. onun için hiç o tür kağıtlara heveslenmeyin harbi kumar çünkü. benim takip listeme bile giremiyorlar. çünkü kazanç istikrarlı olmalı. bakın bunu övünmek için değil, örnek vertmek için yazıyorum. ADESE alt grup kağıdı. ben bu kağıdı 2.15..2.16 altı çalışırken sayfasında bunun için neler yazmışım. okursanız düşüncelerimle hiçte çelişmediğimi görürsünüz.. yani paylaşımlar nasihat vererek değil somut delilller göstererek verilmeli...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

aha benim neşeli olduğumdada, hüzünlü olduğumdada, dalıp gittiğim kaynağım... aradada buraya cuzıttırıyorum

https://www.youtube.com/watch?v=zFgJ5kg07qM

twıtır sayfalarına bakıyorum. yeni yeni adese dmsas sorulmaya başlanmış. ustaların verdiği cevap: destek şurası, direnç burası, hey yavrum hey... uyanda balığa gidelim kağıt alımda hala destek veriyorlar. satıcılı açılışlar alım fırsatı verir yazsana...

şimdi niye bunları yazıyorum. hiiç onlarla konuşur gibiyimde

twıtırda çok özel bir grup kurmayı düşünüyorum. hemde armut düş, ağzıma düş, kıvamında olacak şekilde. yani akşamdan hisseyi yazıp sonra ne halin varsa gör olmayacak. adım, adım, ne yapılması gerektiğini yazarak. ayrıca sürekli endeks görüşümü paylaşarak ve gece düşebilecek deprem gibi, savaş gibi, piyasanın çakılmasına neden olacak haberleride dikkate alıp seans açılışını görerek.. hiç aklınıza gelmiyor değilmi?? ama borsacı her ihtimali göz önüne almalı. bir kişide çıkıp hayır olmaz diyebilirmi? heleki böyle hisselerin uçup binaların tepesine konduğu bir dönemde..tek sıkıntı 10 kişi ile sınırlı tutacak olmam. çünkü fazla kişi işimizi zorlaştırır. onun için mecburen seçici olmak zorundayım. tercihim güçlü sermaye ile oynayanlar olacaktır. yani panayırda kasnak atılan bir yer gibi olmayacak. ayrıca siteden tanıdığım oyuncuların kimseye ihtiyacı olmayan çok tecrübeli oyuncular olduklarını bildiğim için, anlayışlı davranmalarını bekleyeceğim... nasıl ama artı full otomobil gibi değilmi ne zamanmı? ben zamanını bilirim. sizin twıtır ustaları gibi şunu al, bunu al, diye kıçından haberi olmadan değil tabiki.. çünkü her ihtimali göze almalıyız..biraz izlemem lazım şu 120 bini bi görmeliyim çünkü orada işler karışabilir. benim için farketmez ama herkesin rahat olması lazım..biraz ortam kollamalıyım...

ahmet mergeni dinliyorum anlamak için. eğer gerçekten oynadığı oyunun tamamı buysa hiç tevazu göstermeye gerek yok valla ben bunuda cebimden çıkartırım kesin olarak hemde. ama kimse ile paylaşmayacağı kendine özel bir sistemi olduğuna inanıyorum. çünkü 30 senelik borsacı eğerki göremiyorsa demekki buda çizgi orasıdır burasıdır diye bozuk plak gibi takılmış kalmış... olabilir. ben bi zaman neydi o kızın adı. cıvıl cıvıl öten bir kız vardı. şimdi pek göremiyorum. sayfasını takip ediyordum. bir gün garan bariz satışa dönmüştü ama uyandırmadan kucağa çektiler. kız alım dedi. bende işte boş bulunup hocam çakılırsınız dedim. hiç cevap bile vermedi. haklıydı çünkü yüz bin üzerinde takipcisi olan biri.. neyse sonuç: çakıldı. yani burda bir gerçeği anlatıyoru. ertesi gün sabah yaşar erdinçin programına çıktı söz garan dan falan açılınca ben garanda yanıldım ama amerika faizleri şöyleydi yok avrupa faizleri böyleydi falan diye bahanelere sığındı. onun içinahmet mergende böyle şeylere takılıp kalmış olabilir. bende çok hikaye varda abartılı bulunur adımız palavracıya çıkar diye açılmıyorum. ama çok usta çizdim...

twıtırda sırf oyunlarını anlayabilmek için onlarca sayfa takip ediyorum. hasan meşe diye biri dikkatimi çekti ama hiç yorumunu göremedim dolayısıyla ne olduğunu anlayamadım ama o kadar ilgi çekiyorki sanırsınız cumhurbaşkanı o kadar ilgi görüyor. belki orda yorumları vardıor diye youtba bakıyım dedim. ne göreyim spk dan sabıkalı biri. bir ara altı ay işlem yasağı bile almış. sanırım kendini tanımayan kuşları kucağa düşürdü... acayip bir alem tam bir deve diken hikayesi...

NUGYO_ herhalde son hissemiz olacak... aslında DMSAS varken gerek yokta spor ...

Sayfa 16/24 İlkİlk ... 61415161718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •